1 gruodžio, 2023

Straipsnis aktualiausias pajūrio miestuose esančioms merginoms, kurias domina Plaukų priauginimas Klaipėdoje, tačiau rekomendacijos yra bendrinės ir jas žinoti naudinga visoms. Tikriausiai ne kartą teko girdėti, kad glotnūs, gražūs ir prižiūrėti plaukai yra tarsi moters vizitinė kortelė. Norėdamos atrodyti nepriekaištingai moterys dažniausiai savo plaukus patiki tik tiems meistrams, kurių paslaugas jau tekę sėkmingai išbandyti. Geriems meistrams ištikimų klientų tikrai netrūksta, tačiau kartais visgi tenka išsirinkti ir apsilankyti pas dar nepažintą meistrą.

Plaukų Priauginimas Klaipėdoje

Įsivaizduokite: atvykote į pajūrį ilgoms atostogoms pailsėti nuo darbų bei sostinės šurmulio ir staiga prisiminėte, jog už savaitės reikia atlikti priaugintų plaukų korekciją. Dėl kelių valandų procedūros grįžti atgal tokį kelią tikrai nesinori, o ir atostogos nebebus atostogos, jei teks važinėti iš vieno Lietuvos galo į kitą. Jei Jums jau yra nutikusi panaši situacija, o galbūt galimai nutiks ateityje, šis straipsnis kaip tik Jums.

Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, plaukų priauginimas yra populiari paslauga. Vienos moterys supranta šios procedūros naudą, o kitos žvelgia skeptiškai, manydamos, jog plaukų priauginimas žaloja plaukus. Taip susiklostė todėl, nes apie šią procedūrą yra palyginti mažai kalbama, o internete informacijos taip pat nėra daug. Apie plaukų priauginimo poveikį plaukams skaitykite čia, na, o dabar aptarkime kaip gi išsirinkti gerą meistrę plaukų priauginimui Klaipėdoje.

  • Geras meistras, žinoma, turi Jums suteikti visą rūpimą informaciją apie procedūrą konsultacijos metu.
  • Plaukų priauginimą patariama atlikti tik pas sertifikuotus meistrus. Jūs, kaip klientas, visuomet turite teisę pamatyti visus meistro sertifikatus, įrodančius jo kompetencijas.
  • Renkantis meistrą taip pat rekomenduoju atkreipti dėmesį į siūlomų plaukų kainą bei rūšį.
  • Nors ir kontraversiška, tačiau taip pat galimai naudinga gali būti ir „Discord“ platorma, tačiau SVARBU suvokti, jog ten pateikta informacija gali būti iškreipta ir ne visada atitinkanti realybę.
  • Na ir pabaigai pasitelkite „Facebook“ grupes – nagrinėkite kitų žmonių komentarus grožio paslaugų grupėse arba pati grupėje paklauskite patarimo apie meistrą.
  • Atidžiai peržiūrėkite meistro nuotraukų galeriją, pateiktą internetinėje svetainėje.
  • labai praversti gali rekomendacijos, atsiliepimai, meistro socialiniai tinklai

Galimos nemalonios pasekmės

Jei procedūrą atliksite nesertifikuoto meistro, galimos tikrai nemalonios patirtys, tokios kaip:  savų plaukų išrovimas kartu su sruogomis. Taip atsitinka tada, kai korekcijos metu priaugintos sruogelės yra nuimamos nenaudojant specialaus skysčio, kuris suminkština keratino kapsulytę. Viskas daroma mechaniniu būdu, spaudinėjant šaltą kapsulę replytėmis kol ji sutrupa. Šitoks metodas yra „didžiausias peilis“ natūraliems plaukams. Rinkitės tik sertifikuotus meistrus Klaipėdoje.

Dar blogesnis variantas, kai sruogos nuiminėjamos tiesiog raunant,  laikant vienos rankos pirštais už šaknų.

Blogai nuimtos sruogos korekcijos metu

Gerai nuimtos sruogos korekcijos metu:

Skirtumas tarp nuotraukų akivaizdus. Korekcijos metu nuimant sruogas bet kokiu atvėju išsiraus plaukai, bet tai turi buti vienas du plaukai ir tai ne kiekvienoje sruogoje.

Meistro žodis

Renkantis meistrą labai svarbu yra skirti laiko išsamiai analizei. Nors tai ir gali užtrukti, tačiau meistro pasirinkimas plaukų priauginimas Klaipėdoje bus sėkmingesnis, galimai būsite labiau patenkinti meistro paslaugomis.