1 gruodžio, 2023

Kad ir kaip atsakingai besiruoštumėte kelionei, kartais kelionės sklandumas priklauso ne nuo jūsų, o aplinkybių. Todėl labai nenusiminkite, jeigu kelionės metu teks sustoti dėl to, kad automobilis veiks neįprastai ar pasirodys koks gedimas. Automobiliai neretai sugenda tuomet, kai kelionė jau įpusėja. Dėl to daugelis autoservisų siūlo techninę pagalbą kelyje. Jeigu esate naujas kelyje ir dar neteko susipažinti su tokiomis paslaugomis, tuomet lengvai jums paaiškinsime, kas tai. Techninė pagalba kelyje – tai paslaugos, kurios dažniausiai teikiamos visą parą. Tai gali būti padangos pakeitimas, jeigu ją jums nuleido viduryje kelio, meistrai gali atvežti benzino, kai šis baigiasi arba nuvežti jūsų automobilį į autoservisą ir jį sutvarkyti. Tokia paslauga reikalinga, kai automobilis nustoja veikti. Automobiliai genda, labai dažnai gedimai pastebimi kelionės metu. Tuomet ne visada būna galimybė apsisukti ir keliauti namo bei parodyti automobilį meistrui. Kartais tenka ieškoti pagalbos viduryje kelionės. Tuomet ir praverčia kreiptis į techninę pagalbą, kuri atvyksta bet kurią savaitės dieną, bet kuriuo metu, net ir per šventes.

Kaip išsirinkti techninę pagalbą teikiantį autoservisą?

Jeigu esate atsakingas vairuotojas, turėtumėte autoservisą pasirinkti dar prieš tai, kai prireikia pagalbos. Deja, bet prireikus pagalbos neretai nebūna laiko, kada rinktis. Todėl, jeigu norite, kad ištikus bėdai atvyktų patikima pagalba, rinkitės iš anksto. Atkreipkite dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Autoserviso kainoraštis. Neretai galima išgirsti, kad kaina neturi būti pagrindinis kriterijus, pagal kurį pasirenkamos paslaugos. Tačiau tai tik iš dalies tiesa. Į kainą visada reikia atkreipti dėmesį, kadangi tam tikrais atvejais galima ne tik sutaupyti, bet ir išvengti nesąžiningų meistrų. Jeigu pastebėsite, kad kainos kur kas mažesnės, nei kituose autoservisuose, tuomet turėtumėte savęs paklausti, kodėl? Gal dėl to, kad jie dirba nesąžiningai? Arba neatlieka paslaugų kokybiškai?
  • Autoserviso reputacija. Kitas dalykas – pasidomėkite, kokie buvusių klientų atsiliepimai. Jeigu autoservisai žinomas, tuomet tikrai rasite bent šiek tiek informacijos apie atliekamus darbus, darbuotojų kvalifikaciją.

Techninė pagalba kelyje https://ratumontavimas.lt