16 liepos, 2024

Biurų, prekybos centrų, sandėlių ar net namų valymo paslaugos tampa vis populiaresnės. Pastaruoju metu įmonių savininkai kur kas dažniau renkasi samdyti profesionalią valymo komandą nei už tai atsakingus darbuotojus savo įmonėje. Tad, kaip nustatoma patalpų valymo paslaugos kaina?

Kaip sudarytas valymo įmonių kainoraštis?

Kiekviena profesionali valymo įmonė savo paslaugų kainą nustato pagal savo taisykles. Paprastai valymo kaina nustatoma už valymo laiką, už valomo ploto kvadratinį metrą arba pagal fiksuotą įkainį, pavyzdžiui, už kambarį.

Konkreti įmonė pati nustato savo biuro valymo kainą, todėl renkantis biurų valymo komandą geriausia rinktis tą, kurios paslaugų ir kainos santykis yra priimtiniausias.

Nuo ko priklauso valymo paslaugų kainos?

Kompleksinių valymo paslaugų kainodarą taip pat lemia daug veiksnių. Dėl šios priežasties ji gali skirtis priklausomai nuo galiausiai pasirinktos įmonės. Nuo ko dar priklauso valymo paslaugų kaina?

Štai keletas veiksnių, darančių įtaką valymo paslaugų kainai:

  • veikla įtraukta į valymo paslaugą – kuo daugiau užsakomųjų valymo darbų, tuo didesnė kaina. Standartinis valymas visada bus pigesnis už aukščiausios kokybės paslaugas;
  • valymų skaičius per savaitę – valymo kainos taip pat priklauso nuo to, kaip dažnai užsisakysite komandos paslaugas;
  • valomų patalpų dydis – įmonės dažnai skirtingai įkainoja didesnių patalpų valymą;
  • pagalbinių patalpų skaičius – virtuvės ir vonios kambariai yra sritys, kurioms reikia skirti daugiau dėmesio.

Gyvenamųjų patalpų valymo kainos

Standartinio buto valymo kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, buto dydžio, valymo dažnumo, valymo sudėtingumo, vietos ir valymo įmonės.

Kainos gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos eurų už kvadratinį metrą. Didesnio buto valymas visada bus brangesnis nei mažo buto. Įdomi galimybė gali būti ta, kad kai kurios įmonės taip pat siūlo valymo paketus, pavyzdžiui, vienkartinį valymą arba valymą po remonto. Tokiu atveju valymas taip pat gali būti įkainotas papildomai.

Kaip nustatoma langų valymo kaina?

Daugelyje įmonių ir namų langų valymo kaina nustatoma individualiai ir skaičiuojama už kiekvieną langą. Langų valymo kaina gali priklausyti nuo langų dydžio, jų skaičiaus arba nuo to, kaip sunku prie jų prieiti.