3 spalio, 2023

Spyna yra toks mechanizmas, kuris netikėtai gali parodyti savo charakterį ir pareikalauti išskirtinio dėmesio. Jeigu spynai sunegalavus nesiimsi atitinkamų veiksmų, tada gali nebepatekti į savo namus ar automobilį, o seifas neleis atgauti jame saugomų vertybių. Visa laimė, kad yra specialistų, kurie sugeba susikalbėti su spynomis.

Kas yra pasiruošęs atskubėti į pagalbą, kai pačiam nebeįmanoma susitvarkyti su užraktu?

Spynų Meistras – tai įmonė, kurios darbuotojai į bėdą papuolusiems klientams yra pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu. Jiems nuolat tenka susidurti su įvairiausiomis spynų problemomis. Šie meistrai iš kart po gauto iškvietimo išvyksta pas klientą. Jie ne tik taiso sugedusias spynas, bet ir, jeigu to reikia, seną spyną pakeičia nauja. Jei klientas pageidauja, jį aptarnaujantis meistras gali padėti nusipirkti tikrai kokybišką spyną. Be to, spynų meistrams galima patikėti ir profilaktinę įvairios paskirties spynų priežiūrą. Prireikus, jie gali pagaminti ir naujus raktus.

Nuo ko priklauso spynų meistro paslaugos kaina?

Spynų meistrų paslauga tiesiogiai priklauso nuo to, kokio sudėtingumo yra esama avarinė situacija. Aišku, šios rūšies paslaugų teikėjai ieško pačių palankiausių klientams sprendimų ir nekelia neapgalvotų įkainių. Jei spyna nesudėtinga ir ją nesunku pataisyti, tai ir paslauga brangiai nekainuos.

Tačiau ne paslaptis ir tai, jog spynų modeliai yra labai skirtingi. Kuo spyna įmantresnė, tuo ilgiau trunka jos avarinis atrakinimas ir po to sekantis remontas. Žodžiu, galutinė paslaugos suteikimo kaina paaiškėja po to, kai visi reikiami darbai yra atlikti ir nustatytas jų sudėtingumo lygis.

Ką daryti, jei spynos jau nebeįmanoma sutaisyti?

Ilgametę darbo patirtį turintys spynų meistrai dažniausiai nesugadina durų ir nepažeidžia spynos užrakto mechanizmo teikdami klientams pagalbą. Be to, spynų remontas finansiškai yra geresnė išeitis nei jų keitimas. Tačiau jei vis dėlto spynos neįmanoma pataisyti, tada yra naudingiau ją pakeisti nauja. O naujų spynų nereikia atskirai ieškoti, nes įprastai meistrai jų turi su savimi ir bemat gali vietoj sugedusios spynos į dėti naują.