18 gegužės, 2024

Ar esate organizavę plaukimą baidarėmis? Baidarių nuoma yra sektorius, kuris labai lėtai yra veikiamas technologijų.

Dar ir dabar, daugelis baidarių nuomotojų rezervacijas priima skambučiu arba el. paštu. Tokia pat situacija ir su kubilų, pirčių, stovyklaviečių ar sodybų nuoma. 

Baidarių Rezervacijos Platforma

Baidarių nuomotojams ir turistams lengvinti gyvenimą ruošiasi upemis.lt komanda. Šiuo metu svetainėje galite rezervuotis plaukimą 7 upėse, tačiau upių pasirinkimas sparčiai didėja. Taip pat, upemis.lt kviečia prisijungti ir baidarių nuomotojus, kurie šiais metais savo paslaugas gali skelbti nemokamai. Kitais metais komanda ruošiasi kurti specialią svetainę, kuri būtų pritaikyta būtent baidarių nuomos rezervacijai kartu su pasirinktomis papildomomis paslaugomis (pirtimi, kubilu, sodyba ir kt.). 

Kokie Šios Svetainės Privalumai?

Nors šiais metais svetainė gana paprasta, tačiau kitais metais atsiras naujų funkcijų. Štai kelios iš jų:

Keliautojo Statistika

Keliautojas galės įvesti išbandytas Lietuvos upes ir matyti pilnėjanti Lietuvos upių žemėlapį. Taip pat bus sekami įveikti kilometrai upėje ir kiti rodikliai.

Vandens Lygio Upėje Sekimas

Kiekviena upė turės vandens lygio rodmenis iš skirtingų matavimo stočių. Pagal tai bus paskaičiuojama ar maršrutu įmanoma praplaukti. Ši funkcija leis keliautojams paprasčiau planuoti savo keliones.

Skirtingų Paslaugų Tiekėjai Viename Užsakyme

Daug baidarių nuomotojų nesiūlo sodybų ir daug sodybų neturi baidarių nuomai. Rezervuodamiesi sodybą ar baidarių nuomą, galėsite pasirinkti kitą paslaugą iš kito paslaugų tiekėjo. Tai leis visą kelionę planuotis vienoje vietoje ir sutaupyti laiko.

Įvertinimų Sistema

Viena sistema leistų keliautojams rašyti nepriklausomus įvertinimus, kas palengvintų kelionės planavimą kitiems. Baidarių nuomotojai ganėtinai skiriasi pagal paslaugų kainas, kurios svyruoja nuo 15 iki 50 € už dvivietę baidarę. Kaina dažnai atspindi teikiamos paslaugos kokybę, tačiau taip yra ne visada. Įvertinimai ir atsiliepimai leistų paprasčiau pasirinkti baidarių nuomotoją pagal kainos ir kokybės santykį.

Kaip Išsirinkti Tinkamiausią Maršrutą?

Jei sugalvojote sėsti į baidarę ir pažinti Lietuvos upes, svarbu išsirinkti Jums tinkamą maršrutą.

Rinktis maršrutą galima pagal daug kriterijų, tačiau pagrindiniai yra keli. Jei ruošiatės plaukti su vaikais, tuomet maršrutus geriau rinktis lengvesnius: 1/5, 2/5 ar 3/5 sunkumo. Jei labiau mėgstate adrenaliną, galite rinktis ekstremaliąsias Lietuvos upes. Tokį sąrašą sudarė ir upemis.lt

Vienas iš svarbiausių kriterijų yra atstumas. Jei dar neišbandėte artimiausių upių, toli važiuoti nebūtina. Kita vertus, patyrę keliautojai dažnai važiuoja kelias valandas, kad galėtų praplaukti dar neišbandyta upe. 

Išvados

Pasaulis visada tobulėja, tad šį kartą naujos inovacijos pasiekė ir baidarių nuomos sritį. Nors upemis.lt platforma šiais metais neturi visų funkcijų, tačiau su platforma galite susipažinti jau dabar. Jei norite išvykti į gamtą, sistemoje taip pat jau galite rezervuotis plaukimą baidarėmis. Prieš plaukimą, svarbu tinkamai išsirinkti maršrutą. Vieni svarbiausių maršruto išsirinkimo kriterijų yra sunkumas ir atstumas.