30 rugsėjo, 2023

Pasirinkdami bet kokį sportą, visada stengiamės, kad jis ne tik mums patiktų, bet ir atneštų kaip įmanoma daugiau naudos. Aišku, tikriausiai neatrastume tokio sporto, kuris turėtų vien tik gausybę privalumų – bet kokiu atveju neretai tenka susidurti ir su minusais. Kad būtų lengviau priimti sprendimą, ar verta apsilankyti paplūdimio teniso treniruotėse, šiame straipsnyje papasakosime apie šių užsiėmimų pliusus, trūkumus ir naudas, kuriomis gali mėgautis kiekvienas.

Paplūdimio teniso treniruočių privalumai

Apsilankydami paplūdimio teniso treniruotėse atrasite nemažai privalumų:

  • Šiuo sportu galite užsiimti ištisus metus, tad daryti pertraukos, laukti naujo sezono ar tinkamų orų tikrai neteks.
  • Paplūdimio tenisas – tai universalus žaidimas, kuriuo mėgaujasi ir vyrai, ir moterys, ir vaikai ar net vyresnio amžiaus žmonės.
  • Norėdami žaisti gryname ore, galite rinktis specialias aikšteles lauke ar paplūdimyje, tačiau visuomet turite galimybę sportuoti ir specialiai įrengtose salėse.
  • Šio sporto užsiėmimai nėra itin brangūs, nes paprastai pakanka minimalaus kiekio inventoriaus. Be to, įsigiję kokybišką įrangą, ja naudotis galėsite metų metus.
  • Paplūdimio tenisas – puikus sprendimas ir profesionalams, ir mėgėjams, norintiems naujovių savo laisvalaikyje. Kiekvienas treniruočių dažnį, sudėtingumą ir intensyvumą gali rinktis pagal savo poreikius.

Paplūdimio teniso treniruotės – turi minusų?

Kaip bebūtų, tačiau tokiame sporte galima įžvelgti ir kelis minusus. Pirmasis gali būti tas, kad po tokios treniruotės smėlio galite atrasti visur. Kadangi smėlis yra nepamainomas šiame žaidime, kuris suteikia ir tam tikro autentiškumo į šį sportą, smėlio nepavyks išvengti ir ne visada visiems tai yra priimtina. Tačiau, vis tiek po tokio sporto kiekvienas eina į dušą, tad smėlį kuo puikiausiai galima nusiplauti. Dar vienas minusas, kurį galima įžvelgti yra tai, kad toks žaidimas turi būti žaidžiamas su lyginiu žaidėjų skaičiumi. O tikrai gali atsitikti tokių situacijų, kad vieni negalės atvykti į treniruotę. Bet netgi ir tokia bėda yra išsprendžiama, galima treniruotis keisdamiesi.

Paplūdimio teniso treniruočių nauda

Sportas iš esmės, kad ir koks jis bebūtų visada suteikia itin daug naudos. Todėl nenuostabu, kad ir paplūdimio teniso treniruotės yra išties naudingas sportas. visų pirma – nereikalingi kilogramai gali būti greitai numetami, nes toks žaidimas yra pakankamai greitas, tad pajudėti reikės gana nemažai. Visų antrą – net nepajausdami tapsite kur kas aktyvesni, žvalesni, tapsite labiau ištvermingesni atliekant ir kitas fizines veiklas. Taip pat, kadangi tai gali būti komandinis žaidimas, galima susirasti nemažai draugų, užmegzti draugiškus ir šiltus ryšius su kitais žaidėjais. Dar viena svarbi nauda yra ta, kad jeigu tokiu sportu užsiimsite profesionaliai, galėsite dalyvauti įvairiose varžybose ir užimti aukštas vietas.