3 spalio, 2023

Atsakingas šuns šeimininkas kaip įmanoma labiau stengsis, kad šuns sveikata būtų kaip įmanoma geresnė, jis kuo mažiau sirgtų, ėstų gerą maistą ir panašiai. Pastarojo tinkamas pasirinkimas gali duoti labai daug naudos, nes kitose srityse galite išvengti daug sveikatos problemų, todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau, kodėl toks svarbus yra kokybiško šunų maisto pasirinkimas.

Gražesnis kailis, pagerėjusi odos būklė

Tikrai galima sutikti ne vieną šunį, kurio kailis yra pakankamai šiurkštus, oda yra šerpetojanti ir yra susiduriama su kitomis panašiomis problemomis. Nereikia galvoti, kad tai yra paveldima arba būtent tokia yra odos ir kailio būklė. Labai daug ką gali lemti kokybiškas maisto pasirinkimas. Jeigu iki šiol didelio dėmesio jam neskyrėte, pamėginkite bent jau tam tikrą laiko tarpą savo augintinį maitinti kokybišku maistu ir jau po kurio laiko galėsite pamatyti, kaip keičiasi jo kailis ir odos būklė. Rodos toks nereikšmingas pakitimas, bet jis gali duoti labai daug.

Šuo sveikesnis, energingesnis, jo gyvenimo trukmė pailgėja

Pasirinktas kokybiškas maistas toks kaip Carnilove gali duoti ir kitus pliusus, tai yra geresnę sveikatos būklę, šuo niekada nepriaugs per daug svorio, vadinasi bus mažiau sveikatos problemų, o tai turės įtakos ir apsilankymams pas veterinarą, kurie ne visada būna pigūs. O jeigu šuo visą gyvenimą bus maitinamas kokybišku maistu ir sveikatos būklė bus pakankamai gera, tai automatiškai gali prailgėti ir jo gyvenimo metai, kas automatiškai jo šeimininkui yra gera naujiena. Tad investuojant į šuns sveikatą, jis jums tikrai atsidėkos ir jo draugija galėsite mėgautis kur kas ilgiau.

Galutiniame variante galėsite nemažai sutaupyti

Daugelis galvoja, kad šunis neverta maitinti kokybišku maistu, nes jis yra labai brangus, todėl per visą gyvenimą šuns išlaikymas kainuos labai daug. Tačiau iš tiesų taip nėra, nes kokybiško maisto reikia kur kas mažiau, nei kad duoti paprastą, nes jame yra žymiai daugiau naudingesnių maisto medžiagų, kurios šuniui duoda daug naudos ir jį kuo puikiausiai pamaitina. Jeigu nekokybiško maisto vienam pamaitinimui reikia dviejų samtelių, tai kokybiško šunų ėdalo tikrai vienam maitinimui dviejų samtelių nereikės, tad per ilgą laikotarpį taip sutaupysite nemažai.