1 gruodžio, 2023

Rožės neabejotinai yra populiariausios dovanojamos gėlės. Jos tinka visomis progomis, visais metų laikais ir bet kokio tipo žmonėms. Jau nuo seno rožė laikoma elegancijos ir didybės simboliu. Dėl šios priežasties niekas neatrodo didingiau ir įspūdingiau, nei rožių puokštė. Ir visiškai nesvarbu kokios spalvos rožės, nes spalvos turi daugybę reikšmių ir jas dovanoja visiems.

Skirtingų spalvų rožės išreiškia vienokius ar kitokius jausmus. Įteikdami rožių puokštę jūs galite ne tik paprasčiausiai padovanoti gėles, bet ir be žodžių išreikšti jausmus. Svarbiausia gavusiam rožių puokštę išmokti skaityti šių gėlių kalbą. Kas to dar nemoka padaryti pasidalinsiu kokią gi reikšmę turi įteiktų rožių spalva:

  • Raudonos rožės. Rožių reikšmė žinoma tikriausiai kiekvienam – meilė ir aistra. Raudonos rožės simbolizuoja ne šiaip sau meilę, o seną, pastovią ir gilią. Jeigu viršininkas dovanoja raudoną rožę savo darbuotojai, tuo išreiškia ne meilę, o paskatinimą už atliktą darbą.
  • Ryškiai rausvos rožės kalba apie staiga įsiplieskusią meilę, meilę iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, nutylėdamos apie ištikimybę ir pastovumą.
  • Tamsiai raudonos rožės – tai nevystančio grožio simbolis. Tokias rožes priimta dovanoti vyresnio amžiaus moterims.
  • Baltos rožės simbolizuoja tyrumą ir nekaltumą. Dovanodami baltas rožes savo mylimajai be žodžių jai prisieksite amžiną pagarbą ir tyrą meilę. Dažnai šios gėlių kompozicijos naudojamos vestuvėse, puošia nuotakų sukneles.
  • Kreminės rožės – laiminga meilė. Šios gėlės dažnai puošia vestuvių puokštes.
  • Rausvos rožės. Šviesiai rausva – simpatija, susižavėjimas ir švelnumas, o tamsiau rausva – pripažinimas ir dėkingumas.
  • Geltonos rožės simbolizuoja džiaugsmą, draugišką rūpestį, taip pat energiją ir laisvę.
  • Oranžinės rožės – materialinės gerovės palinkėjimas arba nesulaikomo veržimosi į iškeltą tikslą išraiška.

Žinant rožių spalvų reikšmę paprasta gaudytis pačiam dovanojančiajam kokios spalvos rožę ar rožių puokštę dovanoti. „Inesos gėlės“ salonas gali pasiūlyti įvairių rožių spalvų, įvairiomis progomis. Atvyk pas mus į saloną, paskambink mums ir padėsime tau išsirinkti tinkamą rožių spalvą ir nustebinti mylimąjį ar mylimąją, artimą draugą, pavaldinį ar kolegą.

Galime pristatyti gėles nurodytu adresu jeigu tik patikėsi pristatymo galimybes mums į rankas. Galime pasakyti žodinį sveikinimą arba pridėti atviruką su Jūsų norimu tekstu. Užtikriname, kad gaunantysis bus patenkintas. Padovanokime brangiam žmogui džiaugsmą ir perduokime pasirinkta rožių spalva Jam žinutę.