18 balandžio, 2024

Atsisveikinimas su artimu žmogumi yra pakankamai nemalonus ir liūdnas dalykas ir jeigu tik būtų galima to išvengti, tikriausiai kiekvienas tai padarytų, tačiau tai yra natūralus procesas ir nei vienas jo išvengti neturi galimybės. Nors tai ir yra pakankamai liūdna ir nemaloni tema, tačiau apie ją reikia šnekėti kaip įmanoma daugiau, kad kiekvienas žinotų daugiau informacijos ir atėjus tam laikotarpiui būtų galima lengviau susigaudyti ir viską pasidaryti kaip įmanoma paprasčiau. Tad šiame straipsnyje ir norime suteikti informacijos, kokias paslaugas gali suteikti šarvojimo salė, kai jus ištinka nelaimė.

Laidojimo paslaugos

Tikriausiai tai yra viena pagrindinių funkcijų, kurią atlieka šarvojimo salė Vilniuje ir kituose miestuose. Tai yra specifinis darbas, todėl to patys padaryti tikrai negalėtume, nes reikia nemažai organizacinių dalykų, tam tikrų žinių ir panašiai. Tuo labiau, kad tokiu laiku nelabai ir norisi kažką daryti patiems. Tad kreipiantis į bet kokias šarvojimo sales tokios paslaugos tikrai galėsite sulaukti.

Kremavimas

Kremavimas tampa vis labiau populiaresnis ir Lietuvoje, todėl nenuostabu, kad ir daugelis šarvojimo salių jau pradeda užsiimti ir tokiomis paslaugomis. Aišku, kūnas nėra kremuojamas toje pačioje patalpoje, dažniausiai yra organizuojami visi darbai, nes reikia susisiekti su kremavimo paslaugas teikiančia įmone, susitarti laiką ir kitus reikiamus dalykus. Tikrai ne kiekvienas žinome, kur tokiu momentu reikia kreiptis, tad vienu kartu laidojimo paslaugos ir kremavimas yra labai patogu, nes nuo gedinčių artimųjų nusimeta labai didelis darbas.

Mirusiojo pargabenimas iš užsienio

Gyvenime nutinka pačių įvairiausių dalykų, todėl nėra nuostabu, kad tam tikros nelaimės gali nutikti ir užsienyje. Tad jeigu artimas žmogus miršta ar žūsta užsienyje, tokiu atveju atsiranda dar daugiau reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti ir tam tikrais momentais jie gali būti ne patys lengviausi ar maloniausi. Tad tam tikros šarvojimo salės teikia tokią paslaugą, kad sutvarko visus reikiamus dokumentus ir kitus reikalus, kurių dėka kūnas gali būti pervežamas į Lietuvą ir taip tinkamai su juo atsisveikinama.

Laidotuvių planavimas

Nors kai kam tai gali pasirodyti keista, kad galima susiplanuoti tam tikrą dalį laidotuvių, tačiau tai tikrai įmanoma. Aišku, ne visos šarvojimo salės tokią paslaugą gali suteikti, tačiau išskirtiniai laidojimo namai tam tikrus dalykus gali padėti suplanuoti.