3 spalio, 2023

Sakartvelas garsėja nuostabiais slidinėjimo kurortais, kurie pritraukia tiek pradedančius, tiek patyrusius slidinėtojus. Slidinėjimas Sakartvele yra puiki poilsinės kelionės idėja. Kasmet populiariausi šalies slidinėjimo kurortai sulaukia daugybės turistų. Sakartvelo slidinėjimo kurortai siūlo kokybiškas trasas, gausų sniegą ir geras slidinėjimo sąlygas. Populiariausi kurortai, tokie kaip Gudauri, Bakuriani ir Goderdzi, pritraukia slidinėjimo mėgėjus iš viso pasaulio. Poilsinės kelionės Sakartvele, tai – kvapą gniaužiantys kalnų vaizdai, gaivus grynas oras bei maloni atmosfera.

Gudauri

Gudauri yra vienas iš didžiausių ir moderniausių slidinėjimo kurortų Sakartvele. Šiame žiemos pramogų regione rasite plačias ir gerai prižiūrimas slidinėjimo trasas, pritaikytas įvairiems poreikiams. Poilsines keliones į šį Sakartvelo slidinėjimo kurortą renkasi tiek vietiniai, tiek šalies svečiai. Gudauri – 120 km nuo Tbilisio. Šis kurortas pasižymi modernia infrastruktūra, siūlo slidinėjimo ir sniego įrangos nuomą bei mokytojų paslaugas pradedantiesiems. Gudauri slidinėjimo kurortas taip pat žinomas dėl „off-piste“ (už trasų) slidinėjimo galimybių. Slidinėjimo kurortai yra puiki vieta susitikti su bendraminčiais ir dalintis slidinėjimo patirtimi. Bendruomeniškumo  dvasia ir draugiškas bendravimas kuria ypatingą poilsinės kelionės Sakartvele atmosferą.

Bakuriani

Žiemos sostine vadinamas Bakuriani slidinėjimo kurortas yra puikus poilsinės kelionės į Sakartvelą pasirinkimas visai šeimai. Bakuriani siūlo įvairias slidinėjimo trasas, pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidinėtojams. Šiame kurorte rasite puikias sąlygas mokytis slidinėti, nuomotis slidinėjimo įrangą ir pasimėgauti žiemos grožiu. Be to, kurorte yra kitų žiemos veiklų, tokių kaip snieglenčių nuoma ir pasivaikščiojimai su arkliu. Šis kurortas yra miškingoje Borjomi-Kharagaulio nacionalinio parko aplinkoje, kuris žavi natūraliu grožiu ir nuostabiais slidinėjimo šlaitais. Bakuriani yra ideali vieta tiems, kurie ieško nuostabios poilsinės kelionės Sakartvele: slidinėjimo nuotykių ir gamtos grožio vienoje vietoje.

Goderdzi

Goderdzi slidinėjimo kurortas yra puiki vieta tiems, kurie ieško poilsinės kelionės į Sakartvelą ir dairosi slidinėjimo nuotykių atokiau nuo tradicinių turistų srautų. Goderdzi išsiskiria unikaliu kalnų kraštovaizdžiu ir gamtos grožiu. Be to šis slidinėjimo kurortas turi naują infrastruktūrą, kuri užtikrina patogumą ir paslaugų kokybę slidinėtojams. Goderdzi slidinėjimo kurorte yra įvairių slidinėjimo zonų, tai leidžia kiekvienam atrasti tinkamą trasą pagal savo gebėjimus ir pageidavimus.

Sakartvelo slidinėjimo kurortai kviečia mėgautis slidinėjimo nuotykiais, žiemos grožiu ir vietine kultūra. Slidinėjimas Sakartvele (Gruzijoje) yra įdomi ir adrenalino kupina patirtis. Nepraleiskite progos pasinerti į slidinėjimo nuotykius, tyrinėti nuostabius kalnus ir mėgautis žiemos grožiu Sakartvele!