18 gegužės, 2024

Tikriausiai kiekviena moteris turi tam tikrus grožio ritualus, per kuriuos lepina ir prižiūri savo odą. Paprastai daugiausia dėmesio skiriame savo veido odai, nes ji daugiausia susiduria su išoriniais veiksniais, todėl jos priežiūra yra itin svarbi. Tačiau veido zonoje yra daug kitų vietų, kurias reikia tinkamai prižiūrėti. Vienas iš jų yra antakiai. Tikriausiai daugelis girdėjo ne vieną taisyklę, kaip juos reikia tinkamai prižiūrėti, tačiau tinkama priežiūra susideda vos iš kelių žingsnių, nes jeigu jų bus per daug, tai antakiai galutiniame rezultate gali atrodyti juokingai. Tad šiame straipsnyje norime šiek tiek daugiau papasakoti apie šias taisykles, kad antakių priežiūra būtų kuo paprastesnė.

Kasdienė priežiūra

Antakių kasdienė priežiūra neturi būti per daug sudėtinga. Jeigu jau iš anksto yra padaryti namų darbai, kurie reikalingi jiems, tuomet prižiūrėdami antakius kiekvieną dieną reikės užtrukti vos kelias minutes. Jeigu antakiai yra natūralūs, tuomet visus plaukelius kiekvieną rytą reikėtų sušukuoti, kad jie gražiai nugultų ir atrodytų tvarkingai. Juos šukuoti reikėtų specialiu šepetėliu, kuriuos galima įsigyti įvairiose grožio procedūrose. Taip pat jeigu antakiai nėra paklusnūs ir po kelių akimirkų plaukeliai vėl išsisklaido į visas puses, tuomet galite juos patepti specialiu geliu, kuris leis plaukeliams stovėti taip, kaip norite jūs. Tad tokia paprasta yra kasdienė antakių priežiūra.

Antakių dažymas

Puiku yra toms moteris, kurių antakiai yra tamsūs ir apie jų dažymą nereikia net galvoti. Tačiau tokių yra mažuma, tad daugeliui juos reikia prižiūrėti labiau ir ties tam tikru laikotarpiu juos dažyti. Kad antakiai ir oda aplink juos nebūtų pažeista, labai svarbu kokybiški antakių dažai. Tikriausiai esate atradę ne vieną variantą, tačiau su jais nereikėtų eksperimentuoti ir jau nuo pat pradžių pasirinkti tinkamus, kad nepakenktumėte jiems. Tad antakių dažai turėtų būti perkami tik iš specializuotų parduotuvių, jas kuo puikiausiai galima atrasti internete, tad net nereikės eiti iš namų. Visada svarbu skaityti jų sudėtį, kad nebūtų tokių medžiagų, kurios pakenktų odai ir pačiam antakio plaukui.

Antakių formavimas

Tai turbūt yra vienas sudėtingiausias žingsnis prižiūrint antakius, nes keli netinkami plaukelių išrovimai gali kardinaliai pakeisti antakių formą, kuri gali ir netikti. Tad jeigu antakiai nėra tinkamai suformuoti, visada geriausia nueiti pas specialistą, kad jis tinkamai juos suformuotų ir taip bus išvengiama klaidų. O jeigu matote kelis papildomus plaukelius, tada nedidelę korekciją galite pasidaryti ir paprastai namuose.