26 vasario, 2024

Bet kokį daiktą, esantį namuose, reikia tinkamai prižiūrėti. Aišku, vieniems iš jų reikia daugiau dėmesio, kitiems mažiau, tačiau bet kokiu atveju, skirti dėmesį reikia. Tikriausiai daugiausia jo reikia tiems daiktams, kurie naudojami dažniau, nes jie lengviau apsineša, išsipurvina ir atsitinka kiti dalykai. Jeigu namuose turite akmens masės kriauklę, tikriausiai žinote, kad jai reikia skirti nemažą dėmesį, nes jos yra pakankamai išrankios, todėl ir priemonės turi būti specialios ir dėmesys dažnesnis. Tačiau jeigu žinosite visus svarbius niuansus, tokia priežiūra nebus sudėtinga ir ja norėsite užsiimti dažniau. Todėl šiame straipsnyje ir norime papasakoti, kokia priežiūra yra būtina tokio tipo kriauklėms.

Įsisenėjusios dėmės

Daugeliui tai gali atrodyti neįmanoma užduotis, tačiau jeigu pasinaudosite mūsų rekomendacijomis, tad tokias dėmes bus pašalinti kur kas paprasčiau ir lengviau. Pirmiausia norint pašalinti tokias dėmes, namuose reikia turėti specialią kempinėlę joms valyti. Dažniausiai tokios dėmės be specialių valiklių neišsivalo, tad jais irgi reikėtų pasirūpinti. Tačiau labai svarbu paminėti tai, kad bet kokie valikliai gali netikti, todėl nereikia šioje vietoje suklysti, nes taip rizikuojate sugadinti praustuvės paviršių. Akmens masės kriauklės turėtų būti valomos su joms skirtais valikliais, tuomet rezultatas bus matomas žymiai akivaizdžiau, o ir dėmės išsivalys kur kas paprasčiau. Tačiau jeigu norite, kad jos išsivalytų dar lengviau, jų stenkitės neužleisti ir valyti tada, kai jos atsiranda.

Kasdienė priežiūra būtina

Dirbtinis akmuo gali būti prižiūrimas kasdien, skiriant vos po kelias minutes ir tada galime garantuoti, kad visą laiką kriauklė atrodys nepriekaištingai. O kasdienė priežiūra yra pakankamai paprasta. Tai yra po kiekvieno naudojimosi kriaukle, ją reikėtų švariai nuvalyti šluoste, kad vandens lašai ant jos neišdžiūtų arba užsilikęs muilas neįsigertų į paviršių. Taip viską švariai nuvalius, užtikrinsite jos kasdienę švarą. Bet jeigu ir sąžiningai ją valote po kiekvieno naudojimo, retkarčiais ją reikėtų išvalyti ir su specialiomis priemonėmis, tokiu būdu paviršius bus atkurtas ir jis vėl atsinaujins.

Ar ji tikrai sunkiai valoma?

Galima girdėti ir tokių kalbų, kad tokio tipo kriauklės yra sunkiai valomos, todėl jos ir yra atsisakomos. Tačiau jeigu joms dėmesys bus skiriamas reguliarus, tuomet tikrai nepastebėsite, kad priežiūra bus sunki. Tad jeigu esate pasiryžę ją valyti, pasirūpinti specialiomis priemonėmis, todėl su nepatogumais ar sunkiu valymu neturėtumėte susidurti.