26 vasario, 2024

Ne paslaptis, kad sekso prekės tampa vis populiaresnės. Atrodo, kad rinkoje netrūksta sekso prekių – nuo lubrikantų iki prezervatyvų ir erotinių drabužių kolekcijų. Tačiau kodėl taip yra? Kas lėmė tokį populiarumo augimą? Atidžiau pažvelkime į šią tendenciją lemiančius veiksnius. Taip pat pasidalinsime asmenine patirtimi, bei patarimais besirenkant šias pikantiškas prekes.

Stigmos apie seksą ir seksualinę sveikatą mažėjimas

Viena iš pagrindinių padidėjusio sekso prekių populiarumo priežasčių yra ta, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius smarkiai pasikeitė visuomenės požiūris į seksą ir lytinę sveikatą. Dėl šio mąstysenos pokyčio žmonėms tapo lengviau kalbėti apie savo poreikius ir troškimus, o tai savo ruožtu lėmė didesnį pritarimą ir supratimą šioms temoms. Todėl sekso prekių pirkimas ir naudojimas yra mažiau stigmatizuojamas, todėl jos tapo prieinamesnės nei bet kada anksčiau.

Apsipirkimo internetu augimas

Kitas veiksnys, skatinantis sekso prekių populiarumą, yra prekybos internetu populiarėjimas. Elektroninės prekybos svetainių, tokių kaip „Prezervatyvai.NET“, dėka klientai dabar gali įsigyti visko – nuo lubrikantų iki vibratorių – net neįžengę į fizinę parduotuvę. Tai ne tik palengvina pirkėjams diskretiškai gauti tai, ko jiems reikia, bet ir suteikia galimybę įsigyti daug platesnį produktų asortimentą nei anksčiau. Taip pat verta paminėti, jog šios prekės saugo Jūsų konfidencialumą. O pačios siuntos neatrodo kaip nors išsiskiriančios ( nėra kokių nors pažymėtų lipdukų su sekso prekių indikatoriais ir pan).

Internete galima rinktis tarp skirtingų produktų, pagal kiekvieno biudžetą ir norus. Taip lengviau rasti jums tinkamą gaminį ir nesijaudinti dėl kitų nuomonės. Be to, internetinėse parduotuvėse dažnai siūlomos konkurencingesnės kainos nei fizinėse parduotuvėse.

Didėjantis dėmesys seksualiniam malonumui

Dar vienas veiksnys, skatinantis sekso prekių populiarumą, yra didėjantis vyrų ir moterų dėmesys seksualiniam malonumui. Šis vis didesnis dėmesys malonumui paskatino daugelį žmonių ieškoti įvairių būdų, kaip pagerinti savo ar savo partnerių seksualinę patirtį. Nuo vibratorių, sukurtų specialiai moterų malonumui, iki apatinio trikotažo kolekcijų, sukurtų atsižvelgiant į stilių ir patogumą – dabar yra daugybė galimybių, kai reikia tyrinėti savo ar savo partnerio seksualumą.

Įkvepia ir filmai

Tokie filmai kaip „50 pilkų atspalvių“ ir taip pat padėjo išpopuliarinti sekso prekes. Šie filmai ne tik parodo mums seksualinių tyrinėjimų galimybes, bet ir įkvepia mus išbandyti naujus dalykus ir išreikšti save įdomiais būdais. Be to, daugelis populiarių prekių ženklų dabar įtraukia sekso žaisliukus į savo asortimentą, todėl jie tapo prieinamesni nei bet kada anksčiau.

Žaislai sužadina aistrą

Dar vienas, svarbus veiksnys, lemiantis sekso prekių populiarumą, yra jų gebėjimas sužadinti aistrą ir susijaudinimą. Tyrinėdamos įvairius gaminius poros gali sukurti unikalią patirtį, kuri suartina ir sustiprina jų ryšį. Nesvarbu, ar tai būtų naujas lubrikantas, ar apatinio trikotažo rinkinys, šie žaislai gali padėti paįvairinti bet kokį miegamojo seansą ir atgaivinti santykius.

Ką daryti, jeigu partneris nenori išmėginti sekso žaislų?

Gali būti sunku užsiminti apie sekso žaislus, jei partneris nėra tam atviras. Tačiau svarbu prisiminti, kad šis pokalbis turėtų būti pagarbus ir supratingas. Pabandykite su juo pasikalbėti apie tai, kodėl manote, kad sekso reikmenys būtų naudingi jums abiem, ir įsitikinkite, kad jis jaučiasi patogiai išreikšdamas savo mintis ir jausmus dėl idėja. Nepamirškite, kad svarbu atkreipti dėmesį į bet kokias jo baimes ar nuogąstavimus, nes tai gali padėti jam labiau pasitikėti savimi bandant kažką naujo. Atminkite, tai yra visiškai normalu ir nereikia to gėdytis.

Patarimai renkantis sekso produktus

Renkantis sekso produktus, prieš ką nors perkant svarbu atlikti tyrimą. Atsižvelkite į žaislo dydį ir formą, kaip galingumą ir medžiagas, iš kurių jis pagamintas. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad perkate iš patikimo pardavėjo, kad įsitikintumėte, jog gaunamas produktas yra kokybiškas ir saugus naudoti. Be to, daugelis mažmenininkų siūlo naudingas apžvalgas arba ekspertų patarimus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, kuris gaminys jums tinka.

Populiariausi žaislai:

  • Vibratoriai yra populiariausias sekso žaislas, nes jie suteikia įvairių pojūčių ir gali būti naudojami tiek vienam, tiek su partneriu. Jų būna įvairiausių formų ir dydžių – nuo mažų vibratorių iki milžiniškų vibruojančių lazdelių.
  • Dildo – tai falinės formos žaisliukai, kuriuos galima naudoti vaginaliniam arba analiniam skverbtis. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant silikoną ir stiklą, ir gali būti naudojami savarankiškai arba su partneriu.
  • Analiniai kamuoliukai – tai maži kamuoliukai, kuriuos galima įkišti į išangę ir taip stimuliuoti bei suteikti malonumą. Jų būna įvairių formų ir dydžių – nuo mažų, pradedantiesiems pritaikytų modelių iki didesnių, skirtų labiau patyrusiems naudotojams.
  • Lubrikantas yra būtinas bet kokiai seksualinei veiklai ir gali padaryti ją daug malonesnę. Jis sumažina trintį, todėl įsiskverbimas tampa lengvesnis ir patogesnis. Vandens pagrindo lubrikantai yra populiariausi, nes juos saugu naudoti su visais sekso žaislais. Taip pat galima įsigyti silikono pagrindo lubrikantų, tačiau jie turėtų būti naudojami tik su silikoniniais žaislais, nes gali pažeisti kitas medžiagas.

Sekso prekės internetu pigiau internetinėje parduotuvėje Prezervatyvai.net