1 gruodžio, 2023

Geras seksas yra neatsiejamas nuo daugelio smulkmenų. Tai yra patikimo partnerio, jo lūkesčių žinojimas, atsipalaidavimo, savo kūno pažinimo bei… tinkamo drėgnumo sekso metu. Apie jį kalbama labai mažai, tačiau jis tikrai labai svarbus. Gali padėti moteriai išvengti bet kokio diskomforto, padėti pajusti daugiau potyrių sekso metu, vyrui, žinoma, labiau atsipalaiduoti.

Kodėl drėgnumo būna per mažai?

Gana dažnai girdimas mitas, kad per mažai drėgmės yra tuomet, kai moteris – nesusijaudinusi. Išties, per mažą drėgnumą gali iššaukti daugelis priežasčių ir su seksualiniu susijaudinimu tai neturi nieko bendro. „Moterys per PMS, po nėštumo, esant menopauzei – dažnai skundžiasi sausa makštimi. Taip pat – dėl išbalansavusio pH. Taip gali nutikti dėl įvairiausių prausiklių naudojimo,- pasakoja medikė. „Galiausiai, kartais nėra priežasties. Moters toks organizmas, tad jokiu būdu negalima jos kaltinti“,- priduria.

Ką daryti, kai drėgmės trūksta?

Tokiu atveju, kai drėgmės yra per mažai – galima imtis dirbtinių priemonių. Tam puikiai tinka Durex stimuliuojamasis gelis Intense 10 ml., kuris ir drėkina, taigi, veikia kaip lubrikantas, ir tuo pačiu stimuliuoja, tad galima pajusti daugiau potyrių sekso metu. Tinka ir bet kokie kiti lubrikantai, tačiau geriausia įsigyti tokius, kurie yra specialiai kurti sekso žaidimams, masturbacijai. Jokiu būdu nenaudokite naminių aliejų, kadangi jie gali sukelti makšties infekciją.