22 birželio, 2024

Žiema jau skaičiuoja paskutines dienas ir netrukus ateis visų taip išsiilgtas pavasaris, todėl dabar – puikus metas atnaujinti savo garderobą ne tik stilingais drabužiais. Siekiant atrasti funkcionalius ir praktiškus drabužius, tokius kaip striukės, kelnės, džemperiai ir kt., svarbu žinoti, iš kokių bei kokiomis savybėmis pasižyminčių medžiagų jie yra pasiūti. Sporto aprangos ir aktyvaus laisvalaikio drabužių prekinio ženklo AUDIMAS specialistai įvardija pavasario kolekcijos ir kitų drabužių gamyboje naudojamas medžiagas bei apžvelgia svarbiausius jų funkcionalumus.

Polartec® džemperiai ir marškinėliai

Polartec – pažangiausias šių laikų funkcionalių medžiagų gamintojas. Šis prekinis ženklas pirmasis sukūrė puikiomis savybėmis pasižymintį flisą ir dabar siūlo daugiau kaip 300 skirtingų medžiagų, skirtų išlaikyti šilumą, reguliuoti kūno temperatūrą, išgarinti drėgmę ir, svarbiausia, – užtikrinti patogumą aktyviai judant. Polartec® medžiagų yra įvairių: pradedant nuo ypač lengvų, skirtų apatiniam sluoksniui bei marškinėliams, iki nuo lietaus apsaugančių softshell audinių. Polartec® suteikia apsaugą, kurios žmogui nedavė gamta: šildo, kai šalta, padeda išlikti sausiems, kai prakaituojama, netgi gali apsaugoti nuo vėjo, lietaus ir sniego.

AUDIMAS asortimente galite atrasti Polartec® 100 Series fliso džemperius, kurie gerai sugeria ir išgarina drėgmę, padeda reguliuoti kūno temperatūrą, leidžia kūnui kvėpuoti, Polartec Power Dry® marškinėlius, kurie, dėl struktūrinio medžiagos mezgimo, ypač gerai sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia kūnui kvėpuoti bei kitus drabužius, pasiūtus iš puikiomis savybėmis pasižyminčios Polartec® medžiagos.

Marškinėliai, kelnės ir džemperiai iš organinės šukuotinės medvilnės

Medvilnė (angl. cotton) – tai ilgaamžis, natūralus pluoštas, kuris yra minkštas, patogus ir švelnus kūnui. Medvilnė greitai sugeria drėgmę, yra pralaidi orui, todėl leidžia kūnui kvėpuoti. Šukuotinė medvilnė yra ypač minkšta, nes iš jos pašalinti trumpesni plaušeliai, paliekant tik ilgiausius – tokia medvilnė yra švelnesnė, stipresnė, atsparesnė dilimui ir labiau blizga. Organinė medvilnė (angl. organic cotton) yra medvilnės rūšis, auginama tik sertifikuotuose ūkiuose, nenaudojant jokių kenksmingų medžiagų, genetiškai modifikuotų sėklų, herbicidų ar sintetinių trąšų.

AUDIMAS savo klientams siūlo įsigyti medvilninius marškinėlius, džemperius ir kelnes, kurie pasižymi puikiomis, organinei šukuotinei medvilnei būdingomis savybėmis: yra itin minkšti ir jaukūs bei užtikrinantys patogumą.

Viršutiniai drabužiai su PrimaLoft® pašiltinimu

PrimaLoft – pažangių medžiagų technologijų lyderis, gaminantis tvarius sintetinius pašiltinimus. PrimaLoft® pašiltinimas yra pagamintas iš ypač smulkių pluoštų, kurie yra atsparūs vandeniui ir bet kokiai kitai drėgmei, išlaiko iki 96 % šilumos net ir esant atšiaurioms bei drėgnoms oro sąlygoms. PrimaLoft® pašiltinimas, gavęs drėgmės, labai greitai džiūsta. Šio prekės ženklo pašiltinimai yra naudojami drabužiams, skirtiems šaltoms ir drėgnoms oro sąlygoms, siūti.

Jei ieškote išties funkcionalaus ir praktiško drabužio, AUDIMAS siūlo rinktis liemenes ir striukes su Primaloft® pašiltinimu. AUDIMAS “Apranga Žygiams” kolekcijos asortimentą papildo viršutiniai drabužiai, kurių kritinėse zonose – apykaklėje prie smakro, pečių ir pažastų srityje bei kt. – naudojamas PrimaLoft®RISE užpildas, dėl kurio šios zonos greičiau išdžiūsta ir neskleidžia nemalonaus kvapo.

Striukės ir liemenės su ThermoreEVOdown® pašiltinimu

Thermore EVOdown® – švelnus sintetinis pašiltinimas, savo šiluma prilygstantis pūkams ir leidžiantis kūnui kvėpuoti. Šis užpildas yra ypač minkštas, lengvai prižiūrimas, netgi po daugelio skalbimų lieka nepakitęs, o gaminiai iš jo – patvarūs. Svarbi Thermore EVOdown® savybė – speciali apdaila, stabdanti pluošto migraciją į paviršių. Šis užpildas – 100 % tvarus, nes yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų (PET vandens butelių).

Striukės ir liemenės su Thermore EVOdown® pašiltinimu – AUDIMAS viršutiniai drabužiai, daugelio pasirenkami dėl savo funkcionalumo. Šie viršutiniai drabužiai išsaugo savo termoizoliacines savybes visą dėvėjimo laiką, greitai džiūsta, yra lengvi bei nereikalaujantys sudėtingos priežiūros.