16 liepos, 2024

Vilnius, Lietuva – 2024 m. sausio 29 d. – Lietuvos startuolis „Ovoko”, valdantis e. prekybos platformą RRR.lt, savo novatorišku požiūriu drebina naudotų automobilių dalių rinką. Įmonė pritraukė daugiau nei 2 000 automobilių dalių pardavėjų iš visos Europos ir dabar gali pasigirti daugiau nei 6,7 mln. dalių duomenų baze.

Ovoko platforma išsiskiria iš tradicinių naudotų automobilių dalių prekyviečių tuo, kad pirkimo ir pardavimo procesui supaprastinti naudoja dirbtinį intelektą (DI). Dirbtinio intelekto sistema automatiškai suderina pirkėjus su pardavėjais, siūlydama atitinkamas dalis pagal konkrečius automobilių modelius ir reikalavimus. Dėl to nebereikia ieškoti rankiniu būdu, o pardavėjai sutaupo brangaus laiko ir pastangų.

Be dirbtinio intelekto galimybių, „Ovoko” taip pat siūlo daugybę kitų pridėtinės vertės paslaugų, pavyzdžiui, dalių patikros, kokybės užtikrinimo ir pristatymo logistikos. Dėl tokio visapusiško požiūrio „Ovoko” tapo populiariu pasirinkimu tarp automobilių dalių pardavėjų, kurie vertina platformos teikiamą patogumą, efektyvumą ir kokybės užtikrinimą.

Bendrovės sėkmė liudija didėjančią naujoviškų sprendimų paklausą naudotų automobilių dalių rinkoje. Automobilių pramonei pereinant prie tvaresnio ir skaitmeninio požiūrio, „Ovoko” yra pasirengusi atlikti pagrindinį vaidmenį formuojant automobilių dalių pirkimo ateitį.

Sparčiai augdama ir taikydama naujoviškas technologijas, „Ovoko” yra pakeliui tapti pasauline naudotų automobilių dalių rinkos lydere. Bendrovės įsipareigojimas užtikrinti sklandžią ir veiksmingą automobilių dalių pardavėjų patirtį neabejotinai leis jai tapti vertingu šaltiniu visos pramonės įmonėms.

Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl „Ovoko” griauna naudotų automobilių dalių rinką:

  • dirbtinio intelekto valdomas rungtyniavimas: „Ovoko” dirbtinio intelekto sistema automatiškai suderina pirkėjus su pardavėjais, taupydama pardavėjų laiką ir pastangas.
  • Platus dalių asortimentas: „Ovoko” gali pasigirti daugiau nei 6,7 mln. dalių duomenų baze, apimančia įvairius automobilių modelius ir reikalavimus.
  • Kokybės užtikrinimas: Ovoko” patikrina ir įvertina visų dalių kokybę prieš jas įtraukiant į platformos sąrašą.
  • Pristatymo logistika: „Ovoko” siūlo išsamias pristatymo logistikos paslaugas, užtikrinančias, kad dalys būtų pristatytos greitai ir saugiai.

„Ovoko” sutrikdymas naudotų automobilių dalių rinkoje yra sveikintinas tiek pardavėjams, tiek vartotojams. Sukurdama efektyvesnę ir patogesnę detalių pirkimo ir pardavimo platformą, „Ovoko” padeda mažinti trintį rinkoje ir padeda žmonėms lengviau rasti jiems reikalingas detales. Kadangi bendrovė toliau auga ir diegia naujoves, tikėtina, kad jos vaidmuo formuojant naudotų automobilių dalių pramonės ateitį dar labiau išaugs.