18 gegužės, 2024

Saulės energija yra tvari, atsinaujinanti ir gausi. Kasmet mažėjant saulės energijos naudojimo elektros energijai gaminti kainai, daugelis amerikiečių vis dažniau renkasi saulės energiją. Dabar visoje šalyje yra daugiau kaip milijonas saulės energijos įrenginių. Toliau pateikiami papildomi privalumai, susiję su perėjimu prie saulės elektros energijos.

Mažiau išlaidų

Finansinė grąža ir mažesnės mėnesinės sąskaitos už komunalines paslaugas yra pagrindinės paskatos rinktis saulės energiją. Tikslios sutaupytos lėšos, kurias patirsite naudodami saulės energiją, priklauso nuo toliau išvardytų veiksnių:

  • Elektros energijos suvartojimo
  • Saulės energijos sistemos dydžio
  • to, ar sistemą perkate, ar nuomojatės
  • Tiesioginių saulės spindulių valandų per dieną
  • stogo dydžio ir kampo
  • Vietiniai elektros energijos tarifai.

Saulės energijos sistema suteikia galimybę visiems, kurie nori sumažinti mėnesines sąskaitas už komunalines paslaugas ir padaryti ilgalaikę, mažai rizikingą investiciją.

Padidėjusi namų vertė

Saulės kolektoriai vertinami kaip patobulinimai, kaip ir atnaujinta virtuvė ar baigtas rūsys, todėl saulės energijos sistemos įsigijimas greičiausiai padidins jūsų namų vertę. Tyrimai rodo, kad namų savininkai moka didesnę kainą už saulės energiją naudojančius namus; vienas Lawrence’o Berkeley nacionalinės laboratorijos atliktas tyrimas parodė, kad vidutiniškai saulės energija padidina namo vertę apie 15 000 EUR. Nors rinkos veiksniai, tokie kaip elektros energijos tarifai ir sistemos dydis, gali turėti įtakos priemokos dydžiui, saulės energiją naudojantys namai gali būti parduodami brangiau nei namai be fotovoltinės sistemos. Sužinokite daugiau apie saulės energiją ir nekilnojamąjį turtą.

Saulės energija veikia visur

Jungtinių Valstijų saulės energijos ištekliai yra didžiuliai.  Iš tikrųjų vos viena vasaros vidurdienio saulės valanda prilygsta metiniam JAV elektros energijos poreikiui.  Daugelyje Jungtinių Valstijų valstijų saulės energijos ištekliai yra geri arba puikūs. Netgi tose vietose, kur saulės energijos ištekliai yra palyginti maži, pavyzdžiui, Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose ir Aliaskoje, galima sutaupyti išlaidų, o jų saulės energijos ištekliai yra panašūs į plačiai išvystytos fotovoltinės saulės energijos šalių, pavyzdžiui, Vokietijos, saulės energijos išteklius.

Aplinkosauga

Kiekviena pagaminta saulės energijos kilovatvalandė (kWh) gerokai sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų, pavyzdžiui, CO2, taip pat kitų pavojingų teršalų, pavyzdžiui, sieros oksidų, azoto oksidų ir kietųjų dalelių, išmetimą.  Saulės energija taip pat sumažina vandens suvartojimą ir ištraukimą.

Sužinokite daugiau apie saulės energijos jėgainių įrengimą: https://romilga.lt/