21 birželio, 2024

Maistas didele dalimi lemia ne tik žmonių, bet ir keturkojų gyvenimo kokybę. Ieškodami gero sauso ėdalo savo katei, kuris aprūpintų ją reikalingomis maisto medžiagomis, nepamirškite, kokius aspektus turėtumėte įvertinti.

Maisto sudėtis

Tai svarbiausias kriterijus, kurį vertinti reikia pirmiausia. Negana to, toks asortimento filtravimas leis gerokai sumažinti pasirinkimų skaičių, kas paspartins ir palengvins paiešką. Katei skirto sauso pašaro sudėtyje turėtų dominuoti mėsa, o tarp ingredientų neturėtų būti konservantų, skonio bei kvapo stipriklių ir panašių medžiagų, kurios ne tik neteikia jokios naudos, bet dar yra ir žalingos.

Katės amžius

Jauni kačiukai guvūs, daug juda, o suaugusios katės tampa sėslesnės. Tai bene paprasčiausias pavyzdys, patvirtinantis, jog katės amžius lemia jos gyvenimo būdą, o taip pat ir įvairių medžiagų, svarbių organizmui, poreikį.

Specialieji poreikiai

Jei jūsų katė turi tam tikrų ligų ar kitokių sveikatos problemų, būtinai į tai atsižvelkite rinkdamiesi sausą ėdalą.

Maisto klasė

Sausas maistas katėms skirstomas į kelias klases, kur Economy yra prasčiausios kokybės maistas, o Super Premium – aukščiausios. Natūralu, tai lemia ir produkto kainą. Tačiau aukščiausios kokybės ėdalas užtikrins, kad jūsų keturkojis maitinsis subalansuotai.