26 vasario, 2024

Image by congerdesign from Pixabay

Pakilusi kūno temperatūra yra vienas iš dažniau pasitaikančių simptomų, pranešančių apie peršalimo ligas, įvairias infekcijas ir pan. Todėl neabejotinai visi namuose turime termometrą, o gal net ir ne vieną. Dažnas jau nė neprisimena kadaise taip plačiai naudotų gyvsidabrinių, kai kurie jau pamiršo ir juos pakeitusius elektroninius, nes šiandieninė rinka pažeria tokių „perliukų“, kad galime tik stebėtis, kaip vienas prietaisas gali būti toks funkcionalus. Tad aptarkime šiuolaikinių modernių termometrų privalumus ir kodėl tikrai verta juos įsigyti savo namų vaistinėlei.

Matuoja ne tik kūno temperatūrą

Labai daug simpatijų sulaukia Medisana termometrai, iš kurių dauguma matuoja ne tik kūno temperatūrą. Tokiu prietaisu lengvai ir greitai pamatuosite skysčių temperatūrą, aplinkos, paviršių. Bene labiausiai šias funkcijas įvertina mažus vaikučius auginantys tėveliai, nes labai lengva vienu prietaisu pamatuoti vaiko maisto, maudynių vandens, miegamojo temperatūrą.

Operatyvumas

Šiuolaikiniai bekontakčiai termometrai stebina sparta – temperatūrą pamatuoja vos per kelias sekundes.

Bekontaktis matavimas

Visi, kurie namuose turi bekontakčius termometrus, sutiks, kad matavimas nepriliečiant termometro prie kūno yra tikrų tikriausias atradimas. Temperatūrą galima pamatuoti miegančiam žmogui jo nepažadinant. Tai jums ypač patiks, jei temperatūrą matuojate mažam vaikui, kurio matavimo metu nereikės atitraukti jo nuo veiklų!

Tikslumas

Šie termometrai matuoja stebėtinai tiksliai. O tikslumas, kalbant apie sveikatą, yra reikšmingas privalumas.