1 gruodžio, 2023

Verslo sėkmės rodiklis – tai inovacijos. Gebėjimas surasti inovatyvius sprendimus verslo ir gamybos procesuose, reikšmingas sėkmingo vystymosi ir  aukšto konkurencingumo šalies ar net pasaulinėje rinkoje rodiklis. Aukšta kuriamos produkcijos kokybė ir nuolatiniai procesai juos tobulinant, produkcijos ir atradimų pristatymas pasaulinėms rinkoms, pritaikant jų iššūkius sprendžiančius agronominius sprendimus, lankstumas ir gebėjimas įsiklausyti į galutinio vartotojo iššūkius ir žengti tvirtai pirmyn su technologiniais ir rinkodariniais sprendimais – nuolat nesustojantys procesai UAB “Ikarai” nuo pat įmonės įkūrimo.

Tikime, kad inovacijų diegimas, pasiūlant geriausius į vartotojo poreikius orientuotus sprendimus, kartu siekiant būti lyderiu konkurencinėje rinkoje – tai ne tik galimybė augti pačiam verslui, bet ir galutiniam produkcijos vartotojui. Nuolatinis plėtimasis, be abejonės, kartu galimybė prisidėti ne tik prie šalies ekonomikos augimo, bet ir pasaulio ekonomikos procesų.

Inovacijų diegimas mūsų įmonėje padeda siekti aukštų rezultatų. Visada stengiamės drąsiai žengti inovacijų kelyje, diegti naujas idėjas, tikėti jų sėkme – tokie sprendimai, leidžia nuolat tobulėti ir kurti tiek įmonei, tiek vartotojams – sėkmingą, vertę kuriančia ateitį.

Žingsnis į pasaulį

Inovatyvių sprendimų dėka tiek verslo, tiek gamybos procesuose šiandien ir būsimoje ateityje sieksime užtikrinti sėkmingą vystymąsi ir skintis kelią į kitas pasaulio rinkas. Tarptautinis pripažinimas, teigiamas įvertinimas, yra būtent tai, ko siekiame tiekdami aukštos kokybės produktus. Iki šiol, turėdami tik 1 litro ir 5 litrų unikalias pakuotes, neturėjome galimybės pasiekti tų rinkų, kur vyrauja dideli ūkiai ir pakuotės dydis ypač svarbus kriterijus. Naujoji 10 litrų pakuotė suteiks galimybę sparčiau plėstis ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir visame pasaulyje, pritraukti daugiau partnerių – distributorių ir pasiekti dar daugiau galutinių vartotojų, kuriems kuriamas produktas gali būti kasdienių iššūkių sprendimu.

Atsakingi sprendimai – investicija, bet kartu teigiamas pavyzdys ir įvertinimas

Gyventi švarioje ir sveikoje aplinkoje – visų mūsų lūkestis. Esame šio pasaulio dalis, todėl aiškiai suprantame svarbą prisidėti prie tvaraus ir ekologiško gyvenimo gerinimo. Atliekų kiekis pasaulyje – daugėja kasdien, didelę jų dalį, sudaro plastikas. Plastikas pakuočių gamyboje sudaro net 40% pasaulio plastiko, o praėjusiais metais visų plastiko gaminių svoris siekė beveik 350 milijonų tonų. Tai ypatingai dideli skaičiai, todėl ieškoti tvarių gamybos būdų įmonėje – būtinybė.

Kurdami naują skystų trąšų pakuotę atsižvelgėme į šią globalią situaciją. Naujai IKAR 10 litrų trąšų pakuotei buvo ieškoma aplinkai draugiškų sprendimų. Parinktas plastikas – tinkamas perdirbimui, o prototipas apgalvotas taip, kad šios medžiagos reikėtų kaip galima mažiau. Perdirbdami pakuotes, priimdami tvarius sprendimus prisidedame prie aplinkos taršos mažinimo, kuriame saugesnę ir švaresnę aplinką.

Inovacijos – tai ne tik verslo sėkmės rodiklis. Tai galimybė lydėti produkto vartotoją jo iššūkių kelyje, būti žingsniu priekyje ir pasiūlyti geriausius sprendimus aukščiausios klasės produktais. Kūrybiški ir atsakingi sprendimai inovacijų kelyje – būdas ne tik skinti kelią negailestingoje konkurencinėje rinkoje, bet ir tapti teigiamu pavyzdžiu, prisidėti prie draugiškų aplinkai, inovatyvių sprendimų kūrimo, pripažinimo ir teigiamo įvertinimo ne tik savo šalies, bet ir pasaulio rinkose.