18 balandžio, 2024

Dar ne taip seniai pagrindinis jaunikio rūpestis buvo kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą. Dabar kartu su antrąja puse jis svarsto: kokius vestuvinius žiedus pasirinkti? Atsakymas į šį klausimą negali būti išreikštas keliais sakiniais. Vestuvinių žiedų pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų, kurį turi priimti būsimi jaunieji. Vestuviniai žiedai yra nepaprastos simbolikos papuošalai, tačiau, kita vertus, jie nešiojami kasdien – tiek dirbant, tiek sportuojant, tiek esant įvairiai temperatūrai. Pasiruošimo vestuvėms įkarštyje jaunieji vestuvinių žiedų pasirinkimą atideda vėlesniam laikui, nekreipdami dėmesio į detales, kurios turi didelę reikšmę – o čia svarbų vaidmenį atlieka tiek papuošalo išvaizda, tiek metalas, naudojamas jo gamyba, bet ir dydis bei vidinis ir išorinis profiliavimas.

Minimalistiniai vestuviniai žiedai

Paprastumą ir funkcionalumą kasdien vertinantiems žmonėms puikiu pasirinkimu bus minimalistiniai vestuviniai žiedai. Jiems būdinga paprasta forma, jokių dekoracijų ir nesenstantis charakteris – todėl nereikės jaudintis, kad po kelių ar keliolikos metų jie neatitiks jūsų stiliaus. Paprasti vestuviniai žiedai turi ir privalumą, kad dera prie bet kokios aprangos, todėl puikiai tiks bet kokiai progai. Paprasti vestuviniai žiedai taip pat bus puikus pasirinkimas poroms, norinčioms, kad jie būtų identiški – universalaus dizaino dėka būsimi sutuoktiniai tikrai ras jiems abiems tinkantį modelį.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Kitas variantas – klasikiniai vestuviniai žiedai. Dažniausiai jie yra paprastos, gana minimalistinės formos, tačiau į šią kategoriją patenka ir akmenimis dekoruoti modeliai. Klasikiniai vestuviniai žiedai yra puikus pasirinkimas sužadėtinėms, kurios nori, kad jų vestuviniai žiedai būtų vienodo stiliaus – ji gali rinktis vestuvinius žiedus su deimantu arba vestuvinius žiedus su kubiniu cirkoniu. Tačiau jis gali pasirinkti tą patį modelį be apdailos. Ne paslaptis, kad moterys dažnai mėgsta dekoratyvius vestuvinius žiedus, pabrėžiančius jų gležną ir subtilią prigimtį.

Vestuvinių žiedų profiliai

Tobulas vestuvinis žiedas turi būti gražus ir patvarus, bet tuo pačiu ir puikiai prigludęs. Tačiau labai svarbu tai, kad tai lemia ne tik jo skersmuo, bet ir profiliavimas. Patogus vidinių kraštų formavimas leidžia patogiau dėvėti žiedą kiekvieną dieną. Savo ruožtu išorinis vestuvinio žiedo profilis labai įtakoja galutinę jo išvaizdą ir suteikia jam norimą formą.

Išoriniai žiedų profiliai gali būti plokšti, pusapvaliai arba įgaubti. Naudojant plokščią profilį išorinė žiedo dalis yra išlyginta, todėl kai kuriuose modeliuose gali šiek tiek paaštrėti kraštai. Plokščias vestuvinio žiedo profilis laikomas labai elegantišku, jis puikiai atrodo su nuožulniais šonais ir akmenimis.

Pusapvalis profilis – klasikinis sprendimas, kurį dažniausiai renkasi būsimos nuotakos ir jaunikiai. Suapvalinta vestuvinio žiedo forma yra universali ir puikiai atrodo tiek be dekoracijų, tiek su jomis. Paskutinis tipas yra įgaubtas profilis, kuris, kaip rodo pavadinimas, turi šiek tiek įgaubtą centrinę dalį.