18 gegužės, 2024

Vis labiau pasauliui žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, populiarėja ir vis naujausios technologijos šnipų srityje, bei priemonėmis tai padedančioms jiems daryti. Dar antrojo pasaulinio karo metu, atsiradus technologijoms klausytis priešų ir išrasti vis keisčiausių ir išradingiausių būdų sužinoti, ką rezga priešai, tai yra vykdoma ir iki šiol. Mes ne visi apie tai žinoma, ne visi numanoma ir nutuokiame, kad ir kur yra pasiklausoma, ar kur nukeliauja mūsų asmeniai duomenys, bei mūsų asmeninė informacija apie mus, bei mūsų šeimos narius ir žinoma mūsų turtą.

Siekiant apsaugoti save ir savo asmeninę informaciją, bei žinoma savo verslo ar kitas paslaptis mes visi imamės priemonių ir ieškome įvairiausių galimybių apsaugoti savo asmenybę, savo erdvę. Antivirusinė programa telefonui – vienas iš tokių būdų, kaip galima apsaugoti visą savo slapčiausią informaciją esančią savo telefone. Ne paslaptis, kad mes dabar visą savo asmeninį gyvenimą esame perkėlę į internetą, na o telefonas tarsi mūsų mini kompiuteris, kuris saugo mūsų banko prisijungimo duomenis, mūsų elektroninį paštą, mūsų asmeninius dokumentus ir visa kita reikalinga informaciją.

Norint, kad Jūsų asmeniniai daiktai būtų apsaugoti nuo svetimų žmonių pasiklausymo ar informacijos nutekinimo reikia pasirūpinti iš anksto savo telefonu saugumu. Blakių paieška gali būti gana painus procesas. Dauguma pasiklausymo blakių veikia GSM signalu, kas yra labai patogu žmonėms norintiems sužinoti viską apie jus ir prisijungti prie Jūsų duomenų, nes mažytę pasiklausymo blakę jie gali palikti pačiose netikėčiausiose vietose ir Jūs net nepajusite, kad esate pasiklausomas. Visada ir visur reikia būti atsargiam, nes atsarga gėdos nedaro, na žmogaus budrumas, bei nepatiklumas jau ne vieną išgelbėjo iš negerų žmonių pinklių, bei aferų.

Gyvenkime saugiai, ir jauskimės saugiai, kad kas kartą nereiktų gręžiotis per petį ar baimintis kažką atsisiųsti į savo telefoną, ar pasinaudoti bankinio atsiskaitymo galimybe savo mobiliuoju telefonu. Pasiruošę visiems netikėtumams ir įsigiję antivirusinę programą savo telefonui, galėsite naudotis visais mūsų šiuolaikinio gyvenimo teikiamais privalumais ir žinoma jausti saugiai, nes tai gyvenime svarbiausia.