26 vasario, 2024

Dulkių siurblys yra būtinas namuose ar dirbtuvėse, statybvietėse ir visur kitur, kur yra daug dulkių. Tik jo dėka galima išvengti daug pavojingų ligų, kurios gali kilti dėl dulkių kaltės. O pačių dulkių siurblių yra kelios rūšys – tai tradiciniai dulkių siurbliai, siurbliai – šluotos, siurbliai – robotai, rankiniai dulkių siurbliai ir plaunantys dulkių siurbliai. Vienas efektingesnių yra festool siurblys.

Kokias ligas gali sukelti įkvepiamos dulkės ir kaip to išvengti?

Įkvėptos įprastinės buitinės dulkės pažeidžia plaučius ir visą kvėpavimo sistemą. Jos gali sukelti lengvos formos pneumokoniozę ir pneumonitą, bronchų uždegimą. Ypač yra pavojinga įkvėpti metalų ir mineralų dulkes, kurios aptinkamos įvairios paskirties gamybinėse patalpose.

Todėl, dirbant gamyboje, statybose ar medžio apdirbimo įmonėse, privalu darbines patalpas reguliariai valyti nuo dulkių, kad būtų galima išvengti profesinių ligų.

Kokie yra dulkių siurblių – robotų privalumai?

Dirbantiems gamybinės paskirties patalpose, kad nereikėtų atitrūkti nuo darbo proceso, būtų naudinga turėti įsigijus dulkių siurblius – robotus, nes jiems drąsiai galima patikėti švaros palaikymo viduje užduotį.

Dabartiniai šių siurblių modeliai yra apginkluoti puikiomis navigacijos sistemomis, kurios pačios suplanuoja pačius tinkamiausius siurblių judėjimo maršrutus ir padeda išvengti jų susidūrimo su kliūtimis.

Kuo yra ypatingi „Festool“ firmos dulkių siurbliai?

Šių dulkių siurblių veikimo sistema yra puikiai sureguliuota ir garantuoja patalpose visiškai sveiką aplinką. „Festool“ firmos dulkių siurbliai yra įvairių dydžių. Gamybinėse patalpose, kur susidaro daug dulkių, reikėtų naudoti didesnių gabaritų siurblį.

Šios rūšies siurbliai tinka siurbti ne tik įprastines namų dulkes, bet ir gipso, keramikos, kalkių, dažų, lakų, medienos, cemento ir įvairių mišinių keliamas kietąsias daleles.

Kokių priemonių imasi „Festool“ dulkių siurblių gamintojai?

„Festool“ firmos darbuotojai daro viską, kad garantuotų gaminamų dulkių siurblių kokybę. Visi prietaisai reguliariai yra atidžiai testuojami, išnaudojant juos pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Tai daroma todėl, kad siurblių gamintojai siekia rinkai patikėti tik pačius tobuliausius gaminius, kurie patenkins visus jiems keliamus lūkesčius. Todėl šie siurbliai yra labai patogūs naudotis, o jų siurbimo našumas įspūdingas.