1 gruodžio, 2023

Josera kačių maistas išsiskiria iš minios tuo, kad jame akcentuojami natūralūs ir kokybiški ingredientai. Prekės ženklas yra įsipareigojęs naudoti tik kruopščiai atrinktas ir iš patikimų tiekėjų gaunamas sudedamąsias dalis. Tai reiškia, kad maiste nėra užpildų, šalutinių produktų, dirbtinių dažiklių, skonių ar konservantų. Vietoj to, Josera kačių maistas gaminamas iš sveikų, maistingų ingredientų, kurie yra būtini norint palaikyti optimalią kačių sveikatą.

Viena iš pagrindinių Josera kačių ėdalo savybių yra ta, kad jame nėra dirbtinių konservantų ar priedų. Tai svarbu, nes daugelyje komercinių naminių gyvūnėlių ėdalų yra sintetinių ingredientų, kurie ilgainiui gali pakenkti katėms. Pašalinus šiuos priedus, Josera kačių maistas suteikia katėms natūralesnę ir subalansuotą mitybą, o tai gali pagerinti sveikatą ir gerovę. Prekės ženklo įsipareigojimas naudoti tik aukštos kokybės, natūralius ingredientus atsispindi maisto kokybe, kuris yra ir maistingas, ir skanus.

Josera kačių maistas išsiskiria iš kitų prekių ženklų tuo, kad jame kaip pagrindinis baltymų šaltinis naudojama mėsa. Tai svarbu, nes katės yra privalomos mėsėdės, o tai reiškia, kad norint auginti sveiką katę, joms reikalinga dieta, kurioje būtų daug gyvulinių baltymų. Naudodamas mėsą kaip pagrindinį baltymų šaltinį, Josera kačių maistas aprūpina kates būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurių joms reikia optimaliai sveikatai ir gyvybingumui palaikyti. Prekės ženklas naudoja įvairią aukštos kokybės mėsą, įskaitant vištieną, kalakutieną ir lašišą, kad katės gautų įvairių maistinių medžiagų.

Apskritai, maistas josera katėms yra  patikimas pasirinkimas kačių savininkams, norintiems aprūpinti savo augintinius maistinga ir subalansuota mityba. Šis prekės ženklas yra dažnai rekomenduojamas įvairiuose kačių augintojų forumuose ir socialinėse grupėse. Ten rasi daug informacijos ir gerų atsiliepimų, apie šį prekinį ženklą. Josera kačių maistas yra sukurtas taip, kad suteiktų daug naudos jūsų katės sveikatai, įskaitant geresnį virškinimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą. Josera kačių maiste naudojami aukštos kokybės ingredientai yra kruopščiai atrinkti, siekiant užtikrinti, kad jie būtų lengvai virškinami ir nesukeltų tam tikrų skrandžio ligų. Tai reiškia, kad jūsų katė galės pasisavinti daugiau būtinų maistinių medžiagų, reikalingų sveikatai ir gerai virškinimo sistemai palaikyti. Be to, Josera kačių maiste yra prebiotikų ir probiotikų, kurie skatina sveikas žarnyno bakterijas ir palaiko virškinimą, sumažina virškinimo trakto ir kitų virškinimo problemų riziką.