17 liepos, 2024

Kokia technika neįgaliesiems labiausiai padeda?

Funkcinės elektrinės slaugos lovos – tai pagrindinė priemonė, kuri ne tik leidžia ligoniui pultelio pagalba keisti pozicijas nenaudojant jėgų, bet ir stipriai palengvina darbą slaugytojui prižiūrint ligonį. Funkcinė lova dažniausiai turi pakeliamus šoniniu atitvarus nuo iškritimo, stulpelį virš galvos su rankenėle ir pultelį, su kuriuo valdosi nugaros atrama, kojų atrama ir visas lovos aukštis. Taip pat slaugos lova turi ratukus, todėl lengva pervežti į kita patalpa.

Neįgaliųjų vežimėliai – be vežimėlio neįgalusis ar beveik nejudantis žmogus praranda judėjimo galimybę, todėl tai labai svarbi technika. Neįgaliojo vežimėlis ne tik padeda pasiekti kelionės tikslą, bet ir leidžia džiaugtis gyvenimu gavus galimybę judėti laisvai. Žinoma, vežimėlių yra didelis pasirinkimas, kaip išsirinkti geriausia Jums padės MedStore.lt neįgaliųjų vežimėlių parduotuvės konsultantai.

Vaikštynės suaugusiems – jei žmogus dar turi šiek tiek jėgų pats judėti, jokiu būdu nepirkite jam neįgaliojo vežimėlio, o leiskite judėti su vaikštyne. Vaikštynė suaugusiems ne tik užtikrina saugų ir stabilų vaikščiojimą pusiausvyros sutrikimą turintiems asmenims, bet tuo pačiu suteikia pasitikėjimą savimi ir stiprina bendra sveikatos būklę. Vežimėlyje žmogus nebesistengs judėti ir tik dar labiau silps, todėl jei tik yra galimybė žmogui judėti – būtinai išnaudokite ją.

Tualeto ir vonios reikmenys neįgaliesiems – tualetas ir vonia neįgaliesiems irgi labai svarbu, norint palaikyti kasdieninius higienos poreikius. Jei žmogus negali judėti savarankiškai, patariame naudoti šalia lovos tualeto kėdę. Jei žmogus judantis, uždėkite tualeto priedus, tokius kaip tualeto paaukštinimą ir tualeto turėklą. Apsiprausti puikiai pagelbės dušo kėdė arba vonioje vonios suoliukas.

Kaip visa reikalinga technika jau yra turima – reikia daugiau dėmesio skirti ir medicinos priemonėms, kurios reikalingos, kad žmogus galėtų gerai jaustis. Geriausia pirkti internetu, kadangi tai kur kas paprastesnis būdas rasti tai, ko Jums reikia, taip pat, dažniausiu atveju būna pigiau nei parduotuvėje, palyginti ją, galiausiai, rasti tai, ko Jums reikia, kad kokybė atitiktų poreikius.