16 liepos, 2024

Nors įvairūs ekspertai sako, kad neturėtumėte bijoti daryti klaidas, kadangi tai yra puiki galimybė pasimokyti bei augti kaip asmenybei, dėmesį verta atkreipti į tai, kad visgi yra ir tamsioji klaidų pusė – jei nesugebame iš jų pasimokyti, tai gali turėti neigiamos įtakos santykių kokybei. Taigi, kviečiame susipažinti su itin dažnai daromomis klaidomis. Taip pat aptarsime, kaip jų vengti, kad būtų galima mėgautis kokybiškais santykiais. 

Skiriama per mažai laiko pokalbiams

Pokalbiai dažniausiai yra tas dalykas, kuriam skiriama labai daug laiko santykių pradžioje, tačiau vos tik pradedama dalintis bendru gyvenimu, pokalbiai neretai nepelnytai tampa užmiršti. Belieka tik pridurti, kad tai yra viena didžiausių klaidų, kokia tik galima daryti – visai nesvarbu, kiek laiko jau tęsiasi jūsų santykiai – metus, kelerius, o gal jau ir visą dešimtmetį, labai svarbu, kad surastumėte laiko nuoširdiems pokalbiams, kadangi tai yra puikus būdas išvengti daugybės nesusipratimų. 

Neišbandomos naujovės

Dar viena klaida, kurią taip pat daro labai didelė dalis porų yra ta, kad atsisakoma minties išbandyti naujoves. Belieka tik pridurti, kad atsisakant išbandyti naujoves, kartu yra prarandama ir puiki proga atrasti daug naujų dalykų, kurie galėtų padėti pagerinti jūsų santykių kokybę bei netgi išspręsti tam tikras problemas. Taigi, drąsiai bandykite naujoves ir tegul būna jos pačios įvairiose – nuo naujų patiekalų iki naujų tradicijų kūrimo nuo naujų vietovių lankymo iki prekių suaugusiems,  apie kurias dar daugiau sužinoti galite čia

Nebestebinama antra pusė

Nemaža dalis žmonių galvoja, kad, jei jau santykiai tęsiasi ne vienerius metus, tai jau antrosios pusės stebinti nebereikia – tačiau iš tiesų tai yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti. Belieka tik pridurti, kad neretai žmonės galvoja, kad mažos staigmenėlės antrų pusių atžvilgiu jau bus praradusios savo žavesį, tačiau tai – netiesa: visai nesvarbu, kiek laiko tęsiasi jūsų santykiai, atminkite, kad kiekvienas nustebinimas labai pamalonins jūsų antrą pusę. Taigi, stebinkite ją kuo dažniau, nesvarbu, kas tai bebūtų – nedidelė dovanėlė ar komplimentas, o gal kvietimas pašokti.