3 spalio, 2023

Valgomasis dažnai yra ne tik erdvė, kurioje valgyti susirenka šeima, tačiau ir vieta, kurioje susiburia svečiai, kur švenčiamos šventės ir pan. Šios patalpos įrengimas didele dalimi priklauso nuo to, koks jos plotas. Tad kokius baldus rinktis mažesniam arba erdviam valgomajam?

Kokius baldus rinktis mažam valgomajam?

Nepriklausomai nuo patalpos dydžio, čia tikrai turėtų vietą rasti https://www.deinavosbaldai.lt/valgomojo-stalas-su-kedemis. Tai svarbiausi šios patalpos baldai. Tiesa, mažai erdvei rinkitės kompaktišką variantą. Jei kėdžių reikia daugiau, prioritetą teikite toms, kurios bus siauresnės, galbūt net be porankių – tai leis sutaupyti ploto aplink stalą ir sutalpinti daugiau kėdžių. Labai geras variantas – išskleidžiamas stalas.

Mažame valgomajame galite įkurdinti ir atviras lentynas – jos sutalpins nemažai indų, stiklinių ar kitų daiktų, tačiau neužims grindų ploto.

Kokius baldus rinktis erdviam valgomajam?

Jei turite galimybę džiaugtis didele valgomojo patalpa, tai rinkitės didelį stalą su stilingomis kėdėmis, kurios primena krėslus. Itin solidžiai atrodo prabangiu gobelenu aptrauktos patogios kėdės. Didelėje patalpoje puikiai atrodys tiek apvalus, tiek ovalo ar keturkampio formos stalas.

Jei valgomasis didelis, čia tiesiog privalo įsikurti talpi, stilinga indauja. Puikus pasirinkimas būtų medinė – tokia tiks kone bet kuriame interjere.