18 gegužės, 2024

Maudynių sezonas Lietuvoje – gana trumpas. Net ir vasarą ne visada lepina malonūs orai, todėl kartais tiesiog per šalta pliuškentis ežere ar jūroje. Vis dėlto, vandens pramogas mėgsta daugelis. Ką daryti? Žinoma, visada galima nuskristi į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją ar kitas šalis – ten šiltasis sezonas kur kas ilgesnis. Arba… Drauge su šeima nerti į šlapias pramogas ir mėgautis baseinais, čiuožyklomis, pirčių erdve, netgi SPA ritualais. Pramogauti ištisus metu kviečia vandens parkai Lietuvoje, kurių yra tikrai ne vienas!

Kaip išsirinkti? Sudarėme Jums trumpą, geriausių vandens parkų Lietuvoje, atmintinę. Tikimės, ši informacija padės nuspręsti, kokį vandens parką aplankyti su šeima ar draugų kompanija. 

„VICHY“ VANDENS PARKAS VILNIUJE 

„Vandens pramogų rojus sostinėje“ – taip dažnai vadinamas Vilniuje įsikūręs „Vichy“ vandens parkas, kurį per daugelį metų pamėgo tiek vietiniai gyventojai, tiek miesto svečiai. Vienas iš didžiausių ir moderniausių vandens parkų Baltijos šalyse gali sutalpinti net iki 1500 lankytojų, kurių komfortui nieko netrūksta: viskuo pasirūpina profesionali darbuotojų komanda.

Vos užsukus į šį vandens parką apima jausmas, kad nukeliavai į Polinezijos salas. Visas interjeras – be galo egzotiškas ir spinduliuojantis atostogų nuotaika. O geriausia tai, kad įvairiausių pramogų ir atrakcijų šiame aqua parke tikrai nestinga. Štai kelios iš jų: 

  • paplūdimį primenantis baseinas „Delfinų jūra“;
  • upės vagą primenantis baseinas „Kanojų upė“;
  • 9 modernūs atrakcionai;
  • 4 didelės sūkurinės vonios;
  • pirčių zonos;
  • masažo salonai;
  • užkandinė ir vandens baras;
  • vaikų žaidimų aikštelė ir kt. 

Pramogų „Vichy“ vandens parke atras visi šeimos nariai. Praleidę čia kelias valandas jausitės tarytum po trumpų, tačiau efektyvių atostogų. Puikus pasirinkimas, jei ieškote vandens parko Vilniuje! 

„AQUA“ VANDENS PARKAS DRUSKININKUOSE

Druskininkai – kurortas, kuris, be jokių abejonių, siejasi su ramybe, poilsiu ir SPA ritualais. Vis dėlto, atostogaujant su vaikais būtinos ir pramogos. Todėl neaplankyti „Aqua“ vandens parko būtų tikrų tikriausia nuodėme. 

Nemuno pakrantės kaimynystėje įsikūręs vandens parkas nepalieka abejingų. Čia ištisus metus džiugina tropinis klimatas, vaiskiai žydri baseinai, palmių paunksmės ir… Nesibaigiančios pramogos: bangų baseinas, srauni upė, čiuožimo kalneliai, sūkurinės vonios, 19 skirtingų pirčių – šiame vandens parke veiklų atranda tiek patys mažiausi lankytojai, tiek jų tėveliai ar net seneliai. 

„ATOSTOGŲ PARKAS“ PALANGOJE

Galvojate, kad gyvenimas Palangoje verda tik vasarą? Klystate! Populiariausiame pajūrio kurorte įdomių veiklų ir pramogų galima rasti ištisus metus. Kadangi šiame straipsnyje siekiame pristatyti geriausius vandens parkus Lietuvoje, norime Jums papasakoti apie pramogų kompleksą „Atostogų parkas“, kuris įsikūręs ne pačiame Palangos centre, tačiau kiek už jo. 

 Kodėl čia verta atvykti? Pirmiausia, dėl vandens pramogų gausos. Lauko baseinų erdvė, vidaus baseinai, sūkurinės vonios, 5 vidaus ir 2 lauko pirtys, įvairios treniruotės vandenyje – patikėkite, sužavėti liksite tiek Jūs, tiek Jūsų vaikai. 

Ir tai dar ne viskas: „Atostogų parkas“ savo svečiams siūlo įvairiausias SPA ir grožio paslaugas, gydomąsias procedūras. Beje, čia galima likti ir su nakvyne! Apsistokite jaukiuose viešbučio kambariuose arba individualiose rąstinėse vilose ir mėgaukitės komfortu, skaniu maistu ir įvairiausiomis pramogomis!

ŽALGIRIO“ ARENOS BASEINAS KAUNE

Deja, tačiau Kaunas negali pasigirti įspūdingais vandens parkais. Vis dėlto, tai nereiškia, kad kauniečiai, pirmai progai pasitaikius, turi lėkti į kitus miestus. Štai, pavyzdžiui, neseniai duris atvėręs „Žalgirio“ baseinas – ne tik sportininkų meka. Čia įrengta šiuolaikiška pramogų erdvė, kurioje tikrai yra ką veikti: du pramoginiai baseinai su erdviomis relaksacinėmis voniomis, masažinės srovės, povandeniniai gultai, lauke įrengta sūkurinė vonia, mažiesiems skirta pramogų erdvė ir net 11 skirtingų pirčių – puiki vieta, norintiems praleisti įsimintiną laiką su vaikais! Beje, šeimoms šiame baseine taikoma speciali kaina – puiki galimybė ne tik pasidžiaugti vandens pramogomis, tačiau ir sutaupyti!