4 birželio, 2023

Atšilus orams, žmonių apetitas paprastai pasikeičia. Visiems norisi lengvesnių, gaivesnių patiekalų, kuriuos lengva paruošti ir  kurie nereikalauja daug laiko praleisti virtuvėje. Salotos, ant grotelių kepta mėsa ir daržovės bei vaisių desertai – tai populiarūs pasirinkimai, kai temperatūra pakyla 25 laipsnius ir aukščiau.

Dominuoja lengvas maistas, kurį galima greitai paruošti.

  • Lengvos, gaivios salotos – puikus pasirinkimas karštą vasaros dieną. Salotų ingredientų pasirinkimas yra begalinis, todėl visada galite jas paįvairinti. Pridėkite keptos vištienos ar krevečių, kad būtų sočiau ir maistingiau.
  • Šaltibarščiai. Tai vienas populiariausių pasirinkimų vasaros metu. Juos pagaminti itin lengva, o naudojant priedus galima sugalvoti vis įdomesnį patiekalą. Pateikiama su virtomis bulvėmis.
  • Dar vienas populiarus vasaros patiekalas – ant grotelių kepti patiekalai. Niekas neprilygsta ant atviros ugnies kepto maisto skoniui, be to, tai sveikas maisto ruošimo būdas. Ant grotelių kepta mėsa, žuvis ar jūros gėrybės neprilygstamo skonio.
  • Vaisių desertai: Kai lauke karšta, mažiausiai norisi sunkaus deserto. Laimei, yra daugybė vaisių desertų, kurie puikiai tinka vasarai. Vaisių pyragai, pyragaičiai ir pyragaičiai yra populiarūs pasirinkimai. Namų gamybos ledai, ar gaivieji gėrimai taip pat yra tiesiog nepamainomi.

Gaminti maistą patiems pigiau ir sveikiau. Be to žinosite kokios kokybės produktai ir jų kiekis buvo naudojamas gaminant. Galėsite prieskonius ir kitus priedus pasirinkti pagal savo skonį. O kartais maisto gaminimas gali virsti tikra pramoga, pavyzdžiui „grillinti“ maistą gamtoje su draugais.

Praktiški patarimai gaminant.

Tinkamai marinuokite mėsą. Naudokite įvairius prieskonius, kad mėsa nebūtų per kepta arba per žalia. Ir duokite mėsai pasimarinuoti bent 20 minučių.

Salotas galite pagardinti su įvairiais padažais, kurie puikiai dera su pagrindiniais ingredientais. Pavyzdžiui , alyvuogių aliejus ar grietine.

Desertui vaisius patogiausia rinktis pagal sezoną. Pavyzdžiui braškės, šilauogės, serbentai, obuoliai. Taip pat labai tinkantis ingredientas žėlė ar plakta grietinėlė.

Kur ieškoti maisto receptų?

Geriausi maisto receptai, ne paslaptis yra internete, o mes visada naudojame svetaine WorldRecipes.eu . Joje pateikiama daugybė receptų iš įvairių pasaulio šalių. Tai puiki vieta , jei norite išbandyti naujus maisto gaminimo būdus arba tiesiog ieškote įdomių idėjų.

Čia galite rasti tiek greitai padaromų paprastų patiekalų, tiek sudėtingesnių receptų, kuriems prireiks daugiau laiko. Nustebinkite savo artimuosius naujais skonio atradimais.