16 liepos, 2024

Atvykę į uostamiestį ar, tiesiog, prie jūros, turbūt imate svarstyti, kur skaniai pavalgyti? Ką naujo išmėginti? Ką neragauti paskanauti? Kur atsigert gardžios kavos? Kokie restoranai Klaipėdoje geriausi? Natūralu, kad Klaipėdoje negyvenantys žmonės nežino vietiniams gerai pažįstamų vietovių. Tad kur skaniai pavalgyti prie jūros, kad skonis nustebintų net didžiausius gurmanus?

Restoranas „XII“

Šis restoranas įsikūręs ypatingoje vietoje – viešbučio „Amberton Hotel Klaipėda“ dvyliktame aukšte. Tai panoraminis restoranas, kurį išties verta aplankyti bei iš čia pasimėgauti uostamiesčio panorama. Įdomu tai, kad restorane ant karštų anglių grilio patiekalai ruošiami prie pat lankytojų staliukų, todėl visą gamybos procesą galėsite matyti savomis akimis.

Restoranas „Baltas ruonis“

Tai – vos kelerius metus veikiantis restoranas Melnragėje, kuris jau pelnytai vadinamas vienu geriausių uostamiesčio restoranų ant jūros kranto. Tai – nėra Klaipėda, tačiau čia atvykusieji tikrai kviečiami pavažiuoti šiokį tokį atstumą, kad pabūtų šiame jaukiame pajūrio restorane ir išmėgintų puikų maistą.

Restoranas „ToLi nuo klasikos“

Tai vyno, skonių bei draugų namai… Arba kitaip – mėlynas namukas Baltijos jūros pakrantėje. Čia nepamatysite įprastų restorano detalių, nes kaip teigia šeimininkai tai namai, kuriuose daug meilės, džiaugsmo ir nepamirštamo laiko. Čia – išskirtinis interjeras, unikalūs patiekalai ir įdomi aplinka. „ToLi nuo klasikos“ galima užsisakyti staliuką šiltnamyje ir pabūti tarp pušų ar apsilankyti ypatingame gastronominiame teatre.

Restoranas „Viva LaVita“

„Amberton Hotel Klaipėda“ viešbučio dvidešimtajame aukšte įsikūręs restoranas, kuriame vaizdas atsiveria iš 70 metrų aukščio. Iš šios terasos matysite panoramą į Klaipėdos uostą, Kuršių neriją ir mūsų mylimą Baltijos jūrą. Restorano svečiai gali mėgautis ne tik gardžių patiekalų pasirinkimo gausa, bet ir dideliu kokteilių asortimentu.

Restoranas „Momo grill“

Jau pavadinimas atskleidžia, kad čia – ant grotelių keptos mėsos patiekalai. Tai griliaus mylėtojų rojus! Tačiau būtina pabrėžti, kad „Momo grill“ – ne tik mėsos, bet ir žuvies patiekalai. Kiekvieną dieną šiame restorane galima paragauti „Dienos ypatingąjį“, t. y. patiekalas, kuris priklauso nuo to, kokį laimikį pagauna tiekėjai.

Restoranas „Monai“

Kaip sako šios vietos svečiai – tai jaukius namus primenanti erdvė, kurioje galite ir greitai papietauti, ir romantiškai pavakarieniauti su antrąja puse arba šeima. Tai – vienas geriausiai vertinamų restoranų Klaipėdoje. Maistas šioje vietoje gaminamas atsižvelgiant į metų laikus, eksperimentuojant su skoniais, spalvomis ir, žinoma, tekstūromis.

Restoranas „Meat Lovers Klaipėda“

Ant Danės kranto rasite restoraną „Meat Lovers Klaipėda“. Čia – puikus maistas, jauki atmosfera, o nuostabiausia – vaizdas į Kuršių marias bei uostą. Viršuje yra ir apžvalgos aikštelė! Tai – tobulas derinys mėsos mylėtojams.

Kavinė  „Kavos architektai“

Tai – nėra restoranas. Tačiau tai – unikali vieta įdomiu pavadinimu, kur būtinai turite paragauti kavos. Čia – gera, kokybiška bei labai skani kava, kuri patiks kavos gurmanams.

Gastrobaras „Švyturys BHouse“

Tai šauni vieta Klaipėdoje, kurioje galėsite ne tik gardžiai pavalgyti, bet ir pasiklausyti gyvos muzikos koncertų. Šis gastrobaras unikalus tuo, kad yra įrengtas pačioje alaus darykloje, nuo gamybinių patalpų atskirtas stikline siena. Taigi, atmosfera – nepakartojama.

Kavinė „Ateik Ateik“

Ji įsikūrusi visai netoli „Baltojo ruonio“. Į kavinę kviečiami užeiti šviežių kruasanų, bandelių, ledų bei, be abejonės, kavos mylėtojai. Vaizdas – nuostabus, nes visai čia pat – jūra, kopos, smėlis. Tai vieta, kuri sužavės romantikos gerbėjus.