22 birželio, 2024

Dažnas savo namuose nori susikurti jaukumą, tad juos dekoruoja pačiomis įvairiausiomis detalėmis. Tikriausiai vienas pagrindinių ir pačių populiariausių detalių yra lempučių girliandos, nes jos tinka ne tik žiemos sezonu, kada namus puošiamės šventėms, bet jos kuo puikiausiai gali derėti ir kitu metų sezonu. Tad kur jos gali būti kabinamos ir kaip tinkamai galima pasipuošti namus, norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Papuoškite langus

Viena iš idėjų, kur gali būti kabinamos lempuciu girliandos yra langai. Kadangi jie yra patogios formos, tai toks papuošimo būdas gali būti labai paprastas. Užtenka jas tinkamai pritvirtinti prie lango kampų ir turėsite puikią dekoraciją, kuri džiugins kiekvieną vakarą, kai už lango bus tamsu. Puiku yra tai, kad toks papuošimas tinka bet kokiu metų laiku, tad papuošus, galėsite jos nenuimti labai ilgai, kol galiausiai nusibos ar norėsis kažką atsinaujinti.

Puiki interjero detalė kabinti ant sienos

Dar viena idėja, kuria verta pasinaudoti, tai yra tokias lempučių girliandas kabinti tiesiog ant sienos. Kadangi jos gali būti pačių įvairiausių ilgių, todėl galite sugalvoti pačius įvairiausius dalykus ar formas, kaip puikiai galima papuošti sienas. O puiku yra ir tai, kad tos sienos gali būti ne vien namuose. Tokiomis lemputėmis galima papuošti pavėsinės sieną, ar tiesiog namo sieną, jeigu jos nebijo drėgmės arba lietaus. Tad ypač vasaros sezonu tai gali puikiai papuošti visą aplinką ir suteikti jaukumo. O vakarais duoti papildomos šviesos, tad apie kitas šviesos priemones galvoti nereikės.

Dekoruokite įvairius daiktus

Dar viena puiki idėja, kuria galima pasinaudoti panaudojant lempučių girliandas yra ta, kad jomis galima papuošti įvairius daiktus, kurie yra namuose. Aišku, jie turėtų būti kiek didesni, kad vaizdas būtų gražus, bet kiekvienas turi savo skonį, tad gali daryti pagal save. Kaip pavyzdį galime pateikti veidrodį. Jeigu jis yra didelis, kartais gali atrodyti pakankamai nuobodžiai, tačiau jeigu jį papuošite lemputėmis iš karto pamatysite kaip pats veidrodis ir visas kambarys pagyvės.

Galima kabinti ant lubų

Lempučių girliandos gali puikiai tikti ir kabinti ant lubų. Aišku, jeigu norėsite jas pakabinti per visas lubas, tada jų reikės pakankamai daug arba labai ilgos. Taip gulint lovoj susidarys vaizdinys, kad gulite po žvaigždėtų dangumi.