22 birželio, 2024

Norint, kad katės būtų sveikos, jos turi būti tinkamai šeriamos ir prižiūrimos. Įvairūs skanėstai katėms papildo augintinio maisto racioną naudingomis medžiagomis. Svarbu pasirinkti kokybiškus ir sveikus skanėstus. Skanėstai katėms būna praturtinti aukštos kokybės baltymais.

Natūralūs skanėstai

Natūralūs skanėstai katėms gaminami iš natūralių ingredientų, tokių kaip mėsa, žuvis arba paukštiena, be dirbtinių kvapiklių ar skonių. Šie skanėstai dažnai yra geresnės kokybės ir sveikesni katėms. Kadangi katės yra plėšrūnai, jos natūraliai turi aukštą baltymų poreikį, todėl skanėstai yra turtingi baltymais.

Sausi skanėstai

Sausi skanėstai katėms būna įvairių formų ir skonių. Specializuotose parduotuvėse galima įsigyti lašišos kramtukų, ėrienos kubelių, antienos kąsnelių ir pan. Šie skanėstai katėms patenkina net išrankiausiųjų skonį.

Drėgnos skanėstų lazdelės

Šis drėgnas maistas būna supakuotas į formą, kuri primena lazdelę. Šios formos skanėstai katėms yra patogūs, lengvai valgomi ir dažnai turi įvairių skonių, kad pritrauktų katės dėmesį.

Kačių žolė

Sveikas skanėstas katėms yra speciali žolė. Ji padeda katės virškinimo sistemai. Šie gyvūnai mielai graužia šiuos augalus.

Glotnučiai 

Kačių mėgstamas skysto pavidalo skanėstas – glotnutis. Specializuotos parduotuvės siūlo 100 procentų natūralius, kvapnius bei maistingus skystuosius užkandžius.

Ledai

Dauguma gamintojų stengiasi atnaujinti asortimentą ir nustebinti vartotojus. Kiekvienais metais pasirodo įdomios naujienos. Originalūs skanėstai katėms – ledai. Natūralios sudėties ledai yra praturtinti baltymais, mineralais ir vitaminais.

Dienos norma

Skanėstų kiekis, kurį duodate katėms, turi būti ribotas. Šitaip išvengiama perteklinio svorio ir nutukimo. Svarbu prisiminti, kad tinkama ir subalansuota yra katės sveikatos pagrindas. Skanėstai katėms duodami tik kaip retas apdovanojimas ar papildomas malonumas. Skanėstai katėms neturėtų būti pagrindinis augintinio maistas. Gyvūno mityba turi būti sudaryta iš subalansuoto, aukštos kokybės ir tinkamai pritaikyto katės poreikiams maisto.

Dresūros įrankis

Skanėstai yra efektyviausias būdas dresuoti kates. Apdovanojimas naudingas skanėstais katei tikrai patinka. Skanėstai katėms yra puiki tarpusavio bendravimo priemonė.

Skanėstai katėms yra specialūs delikatesai arba užkandžiai. Šie skanėstai dažnai naudojami kaip apdovanojimas mokantis naujų triukų, auklėjant katę arba tiesiog kaip malonus prisilietimas kasdienėje gyvenimo rutinoje. Svarbu pasirinkti kokybiškus gaminius. Skanėstai katėms turi būti sveiki ir puoselėti katės sveikatą.