22 birželio, 2024

Kai norime turėti gražią šypseną, tikriausiai domimės ne vienu dantų tiesinimo būdu, kuris gali būti pats geriausias jums. Dažniausiai tokios informacijos ieškome internete, tai nėra nuostabu, kad ir informacijos galime atrasti labai daug. Kad būtų aiškiau susigaudyti visoje visumoje, šį straipsnį parengėme būtent tam, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie dantų tiesinimą kapomis, kokie mitai sklando apie tai, kad neapsigautumėte ir nepatikėtumėte tokiais dalykais, kurie iš tikrųjų nėra tikri.

Sudėtinga priežiūra

Tikrai galima girdėti tokį mitą, kad tiesinimas kapomis yra sudėtingas procesas iš priežiūros pusės, nes dėmesio reikia skirti pakankamai nemažai. Aišku, nereikia tikėtis, kad jas turint priežiūrai dėmesio nereikės skirti visai, tačiau jeigu tai bus reguliarus procesas, tai tikrai nesudarys jokių papildomų nesklandumų ir priežiūra bus pakankamai lengva ir greita.

Nuolatinis skausmas

Tie, kurie labai bijo skausmo, tai bet koks procesas gali būti skausmingas, todėl patį skausmą irgi sunku tinkamai įvertinti, nes jis yra individualus. O kas susiję su dantų tiesinimu kapomis, tai jas keičiant vis į kitas, aišku, kažkoks tempimo jausmas pirmosiomis dienomis jausis, bet galime garantuoti, kad jis nebus toks, kokio negalėsite pakelti. O po kelių dienų dantys pasislinks, tad ir skausmas bus minimalus arba iš viso nejuntamas. Todėl turėti baimės dėl tokio dalyko nereikėtų.

Pats brangiausias būdas susitvarkyti dantis

Kaip žinia, bet koks dalykas, kuris susijęs su dantimis nėra pats pigiausias, todėl jau iš anksto reikia nusiteikti, kad tam tikrą sumą į gražią šypseną investuoti reikės. Tad jeigu bus pasirinkti tinkami specialistai, tinkama klinika, galime garantuoti, kad sulauksite tinkamų kainų, kurios kuo puikiausiai atitiks kokybę. Tuo labiau, kad tokia problema yra taisoma visam gyvenimui, todėl per ilgus metus ji tikrai atsipirks, nes taip galėsite atsikratyti pačių įvairiausių kompleksų, jeigu juos turite ir kitų problemų.

Ne visada pasiekiamas geras rezultatas

Dar galima girdėti ir tokį mitą, kad tiesinimas kapomis gali atnešti ne tokius rezultatus, kokių buvo tikėtasi. Aišku, taip nutikti gali, bet to priežastis yra ta, kad jos nenešiojamos tinkamai, kaip liepė odontologas, tad ir nereikia tikėtis, kad bus pasiekti geri rezultatai. Bet jeigu kapos bus nešiojamos sąžiningai, tikrai viskas susitvarkys idealiai ir apie netobulus dantis ir šypseną galėsite pamiršti visiems laikams.