26 vasario, 2024

Nuo pat stiklo langų išradimo, jie ir nešvarumai tapo neišskiriami draugai. Jūs net neįsivaizduojate, kokie jie purvini, kol jų neišvalote. Čia ir atsiranda „Hobot 2S“ robotas langų valytojas. Kur gi jis buvo visą mano gyvenimą?

„Hobot 2S“ robotas langų valytojas yra naujausias dalykas langų valymo srityje. Mano pirmoji mintis buvo, kad tai yra tikras stebuklas, kuris gali išvalyti mano langus.

Mes nustatėme dvi pagrindines rūšis:

  1. Kvadratinis stilius („Hobot 298“ ir dabar 2S) su mikropluošto pagalvėle, kuri tempiama per stiklą
  2. Apskritas sukamasis stilius („Hobot 388“) turi dvi mikropluošto pagalvėles, kurios sukasi priešingomis kryptimis.

Tačiau rekomenduojame neskubėti su langų roboto pirkimu, kadangi dabar langų roboto nuoma kainuoja vos nuo keliolikos eurų ir Jums nereikės investuoti kelių šimtų eurų

Valymo modelis

Pagal numatytuosius nustatymus, jis pakyla į viršų panašiai kaip krabas ant stiklo lango, tada vykdo dešinė/kairė/žemyn vieną/kartoja valymo raštą, o tuomet aukštyn/žemyn. Tai yra labai loginė ir efektyviai dengia paviršių du kartus.

Dvigubos 15um purškimo sistemos – labiau smulkus rūkas – skirtos dešinės/kairės horizontaliam judėjimui. Jos nepurškia vertikalaus poliravimo metu. Taip pat pastebėjau, kad geriausia naudoti „Windy“, kai yra mažai arba nėra vėjo, nes rūkas gali būti išpūstas, o ne sudrėkinti langą.

Valymo šluostės

Į komplektą įeina trys 24 x 24 cm dydžio skalbiami, pakartotinai naudojamos valymo pagalvėlės, kurios turėtų tarnauti keletą metų. Tačiau mes įvertiname, kad kiekvieną pagalvėlę reikia keisti maždaug kas 15-20 m², todėl įsigykite kelis papildomus pakelius.

Nenaudokite sauso valymo pagalvėlės drėgnam valymui – ji jau yra nešvari. Pagalvėlės dengia iki pat kraštų.

Valymo laikas

„Hobot“ teigia, kad valo 1 m² per 2,4 minutes (80 sekundes). Iš tikrųjų tai užtrunka dvigubai ilgiau, tačiau teiginys yra teisingas, nes reikia atlikti dvi praeigas.

Valymo pabaigoje robotas grįžta į pradinę vietą. Tada jis siunčia pranešimą per programėlę ir verbalinį raginimą.

Valymo skystis

Mėlynas skystis daugiau skirtas poliravimui, o skaidrus – nešvarumų šalinimui. Dvigubi bakeliai turi apie 30 ml talpą ir pakanka maždaug 30 m² ploto. Vakuumas sukuria ekvivalentišką 6,5 kg jėgą žemyn ant stiklo lango, todėl jis veikia ant visų, išskyrus labai plonų stiklų.