1 gruodžio, 2023

Nors imuniteto stiprinimas yra svarbus visais metų laikais, tačiau šaltuoju metų laiku sergame dažniausiai. Būtent todėl imuniteto stiprinimu vertėtų pasirūpinti jau dabar: jei dabar pasirūpinsite organizmo atsparumu, žiemą tikrai neteks sirgti. Taigi, kokių veiksmų vertėtų imtis jau dabar?

Aprūpinkite organizmą vitaminais

Vasarą ir rudenį turime puikias galimybes aprūpinti organizmą reikiamais vitaminais. Šiuo periodu mus džiugina įvairios sodo ir daržo gėrybės, todėl į savo mitybos racioną vertėtų įtraukti naudingus produktus, tokius kaip kopūstai, paprikos, moliūgai, obuoliai, morkos, špinatai, ir t.t.

Atraskite mėgstamą veiklą

Šaltuoju metų laiku patiriame daugiau streso, todėl ypatingai svarbu atrasti mėgstamą veiklą, kuri jums padėtų atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius. Galbūt jau seniai norėjote išbandyti kažką naujo ar pasimėgauti įdomios knygos skaitymu? Pasistenkite atrasti tam laiko: tai tikrai padidins organizmo atsparumą stresui.

Daugiau laiko praleiskite gryname ore

Žinoma, labai svarbu įvertinti oro sąlygas ir pasirinkti tinkamus drabužius. Vertėtų atsiminti posakį, kuriame teigiama, kad nėra blogo oro – yra tik netinkama apranga. Jei įprasite pakankamai daug laiko leisti gryname ore, tai tikrai padidins organizmo atsparumą įvairioms ligoms.

Nepamirškite mankštos

Fizinis aktyvumas yra būtinas stipraus imuniteto palaikymui. Būtent todėl į savo dienotvarkę vertėtų įtraukti mankštą. Jei ketinate mankštintis namuose, įvairios sporto įrangos galite įsigyti iš sportuok.lt internetinės parduotuvės, kurioje visada galima rasti platų kokybiškos sporto įrangos pasirinkimą.