18 gegužės, 2024

Ar keliaujate į darbą ar mokyklą ir grįžtate iš savo automobilio? Ar naudojate jį, kad paimtumėte vaikus iš futbolo treniruočių? Ar dažnai važiuojate automobiliu. Šiai dienai, mes neįsivaizduojame savo kasdienio gyvenimo be transporto priemonės, tad turime suprasti, kad transporto priemonė skirta ne tik ja naudotis, tačiau turima ja rūpintis ir periodiškai jas tikrinti. Todėl jei apleisite savo automobilį arba jei jis tiesiog turi didelę ridą, tai gali sukelti problemų. Šie variklio problemų požymiai turėtų būti užuomina, kad reikia kuo greičiau susitarti dėl susitikimo su vietine automobilių remonto dirbtuve.

Pernelyg didelis išmetamųjų dūmų kiekis

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį daugelis žmonių pastebi, jei jų automobilio variklis turi problemų, yra didelis išmetamųjų dujų kiekis. Atsižvelgdami į dūmų spalvą, kartais galite nustatyti problemą. Mėlyni dūmai reiškia degančią alyvą, balti dūmai rodo, kad dega aušinimo skystis, o juodi dūmai reiškia, kad sunaudojama per daug benzino.

Patikrinkite variklio lemputę

Visada eikite į remonto dirbtuves, kai tik užsidega variklio patikrinimo lemputė. Kuo anksčiau diagnozuosite problemą, tuo mažesnė tikimybė, kad ji sukels didelę problemą. Variklio lemputė gali signalizuoti rimtus gedimus.

Šiurkšti tuščioji eiga

Jei atrodo, kad jūsų automobilis purškia važiuojant arba važiuojant tuščiąja eiga, gali būti, kad jį kamuoja kokios nors variklio problemos. Tačiau tai gali būti paprastas pataisymas, pvz., naujų uždegimo žvakių montavimas arba jutiklio taisymas.

Stingimas

Jei jūsų automobilis staiga sustotų vairuojant arba važiuojant tuščiąja eiga, turite kuo greičiau nuvykti į automobilių parduotuvę. Tai labai pavojinga problema, nes ji neleidžia tinkamai valdyti savo transporto priemonės.

Beldimo triukšmas

Iš po gaubto sklindantis beldimas dažnai rodo susidėvėjusius variklio guolius. Tai yra šiek tiek sudėtingesnis remontas, tačiau to nepadarius atsiras daug daugiau problemų.

Skysčių nutekėjimas

Jei kada nors pastebėsite, kad iš jūsų automobilio kažkas lašėjo, profesionalus technikas turėtų tai nustatyti. Iš jūsų automobilio niekada neturėtų nieko tekėti. Jei jūsų automobilis netenka skysčių, galiausiai bus reikalingas kapitalinis variklio remontas.