18 gegužės, 2024

Norint įgyti teisę vairuoti, turime išlaikyti teorijos ir praktikos egzaminą. Jiems reikia ruoštis ir kiekvienas tai daro individualiai ir skirtingai. Vieniems pakanka mokytis tik nustatytu laikotarpiu, tai yra, kiek priklauso valandų. Kitiems reikia pirkti papildomas valandas, per kurias bus papildomai sprendžiami KET bilietai. Aišku, patys tokių bilietų sprendimai yra labai svarbūs, tačiau verta žinoti ir papildomą informaciją, kuri padės lengviau išlaikyti patį egzaminą. Verta žinoti ir apie klaidas, kurios dažniausiai daromos per egzaminus. Todėl šiame straipsnyje būtent apie tai norime papasakoti daugiau. Galime garantuoti, kad tokia informacija bus aktuali ir padės ne vienam.

Važiavimas per nereguliuojamas sankryžas

Labai dažnai pasitaiko klaida ta, kad per egzaminus susikertama ant tokių klausimų, kur galioja tam tikros taisyklės ir jokių išimčių nėra taikoma. Ypač dažnos situacijos yra ten, kur klausimas papuola su nereguliuojamomis sankryžomis. Todėl kai yra sprendžiami KET bilietai, būtinai reikia atkreipti dėmesį į tokius klausimus. Dar pasitaiko ir tai, kad net ir žinodami atsakymą dėl kažkokių priežasčių pažymimas ne tas atsakymas. Tad kai ir mokotės ir kai laikote egzaminą, visada gerai įsiskaitykite į klausimą, jo atsakymus, išanalizuokite situaciją ir tada bus mažesnė tikimybė suklysti.

Problemos su specialiomis transporto priemonėmis

Dar viena klaida, kuri išryškėja yra tai, kad padaromos klaidos, kurios susijusios su specialiaisiais automobiliais, tai yra greitoji pagalba, policija, gaisrinė ir panašiai. Realybėje, kur tik pamačius tokį automobilį važiuojant įprastai, nestojame ir nepraleidžia jo, tačiau per egzaminus labai dažnu atveju, net ir įprastose situacijoje dėl kažkokių priežasčių pažymimas toks atsakymas, kad juos praleisti būtina. Todėl sprendžiant KET bilietus į tokius klausimus ir atsakymus būtinai atkreipkite dėmesį.

Žiedinės sankryžos

Taip pat yra matomos tendencijos, kad nemažai neteisingų klausimų yra susiję su žiedinėmis sankryžomis. Todėl labai gerai reikėtų išmokti taisykles arba įsižiūrėti į ženklus, kurie nurodo, kaip turi būti važiuojama. Dar verta pabrėžti ir tai, kad ne visada važiuojant žiedu yra pirmenybė. Kartais gali pasitaikyti tokių situacijų, kad net važiuojant žiedu, turite praleisti tuos, kurie į jį įvažiuoja. Aišku, tokios situacijos yra retesnės, tačiau pasitaikančios. Tad į tai labai svarbu atkreipti dėmesį.

Persirikiavimas

Nors tokios klaidos pasitaiko rečiau, tačiau kai kurie per egzaminą sumaišo informaciją, kaip tinkamai turi būti persirikiuojama iš vienos važiuojamosios juostos į kitą. Galima galvoti, kad persirikiuoti reikia saugiai ir taisyklės nėra taikomos, tačiau net ir tokiose situacijose taisyklės galioja.