18 gegužės, 2024

Nešiojamas kompiuteris šiandien yra vienas iš populiariausių darbo, mokslo ir pramogų įrankių. Na, o jei reikėtų išrinkti vieną iš pasaulyje garsiausių ir populiariausių nešiojamų kompiuterių gamintojų, „Lenovo“ tikrai būtų vienas iš jų. Tai pasaulinė technologijų kompanija, kurios asortimente galima rasti daugybę nešiojamų kompiuterių. „Lenovo“ nešiojami kompiuteriai – kokybiški, patvarūs ir moderniausiomis savybėmis bei ypatybėmis pasižymintys įrenginiai, kurie gali būti skirti darbui, mokslams, žaidimams bei asmeniniam naudojimui. Kasmet, „Lenovo“ rinką papildo vis naujesniais ir inovatyvesniais modeliais. Na, o 5 modelius, sulaukiančius daugiausiai dėmesio 2023 metais, apžvelgsime šiame straipsnyje. Galbūt vienas iš jų taps jūsų nauju kompiuteriu?

Kuo ypatingi Lenovo nešiojami kompiuteriai?

„Lenovo“ nešiojami kompiuteriai yra laikomi vienais iš populiariausių ir geriausių, rinkoje.  Būtina pabrėžti, kad visi „Lenovo“ nešiojami kompiuteriai pasižymi aukšta kokybe, yra patikimi ir gaminami ir atsakingai atrinktų komponentų. Be kitą ko, šis gamintojas turi tikrai platų ir įvairų nešiojamų kompiuterių asortimentą. Galima rinktis iš skirtingų serijų modelių, skirtų skirtingiems poreikiams. Populiariausių serijų, tokių kaip „ThinkPad“, „IdeaPad“, „Yoga“ ar „Legion“, modeliai sulaukia daug naudotojų dėmesio, gali būti tinkami ne tik darbui, bet ir mokslams, žaidimams. Ką jau kalbėti apie skirtingus dydžius, dizainus ar spalvas. Taip pat, visi „Lenovo“ nešiojami kompiuteriai pasižymi ir puikiu kainos bei kokybės santykių. Na, o juose naudojama kokybiška įranga, galingi „Intel“, „AMD“ procesoriai, inovatyvios funkcijos ir technologijos lemia spartų, našų ir patikimą jų veikimą. Tad, tiems, kurie ieško patikimo, kokybiško ir efektyvaus nešiojamo kompiuterio, „Lenovo“ kompiuteris gali tapti puikiu pasirinkimu.

Geriausias 2023 metų „Lenovo“ nešiojamas kompiuteris – ThinkPad X1 Carbon Gen 9

Plonas, lengvas dizainas, nepriekaištingas 14 colių ekranas ir išskirtinės baterijos veikimo laikas – tai tik keli, esminiai dalykai, apibūdinantys „Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9“ nešiojamą kompiuterį. Šis modelis – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero, patikimo ir efektyvaus verslo klasės kompiuterio, darbui. Jis ne tik pasižymi ilgu baterijos veikimo laiku ar plonu ir lengvu dizainu. Šis modelis turi 11 kartos „Intel“ procesorių, patogią ir dirbti efektyviai leidžiančią klaviatūrą ir puikius garsiakalbius. Šis modelis tikrai gali tapti puikia investicija, jei norite patvaraus ir patogaus įrenginio darbui. 

Geriausios kainos garantas – „Lenovo ThinkPad X13 

„Lenovo ThinkPad X13 – geriausia kainą garantuojantis pasirinkimas. Tai greitas, 13 colių įstrižainės ekraną turintis ir puikia kaina pasižymintis „Lenovo“ verslo klasės nešiojamas kompiuteris, kuris puikiai tiks darbui ir net kitoms reikmėms. Be to, kad veikia greitai, šis modelis pasižymi saugos ypatybėmis, turi nepriekaištingą ir labai patogią klaviatūrą. Papildytas „AMD“ gamintojo procesoriumi, šis įrenginys puikiai susidoros ir su gana sudėtingomis užduotimis. Tiesa, jo baterijos veikimo laikas gali būti ne toks stulbinantis kaip tikimasi. Kitą vertus, šis modelis yra tikrai tvirtas, patvarus ir ilgaamžis bei suteikia tikrai puikų kainos ir kokybės santykį. 

Geriausias „Lenovo“ 2-in-1 tipo kompiuteris – Yoga 9i

Šiomis dienomis, 2-in-1 tipo nešiojami kompiuteriai yra itin dažnas ir populiarus pasirinkimas. Na, o „Lenovo“ siūlo tikrai puikų ir dėmesio vertą modelį – Yoga 9i. Tai našus, ilgai veikiantis ir ryškų ekraną turintis nešiojamas kompiuteris, kuris garantuos efektyvias ir patogias naudojimo patirtis. Stilingas kompiuterio dizainas, daugiau nei 11 valandų baterijos veikimo laiko ir unikalus garsiakalbis pavers šio įrenginio naudojimą vienu malonumu. Be to, kad atrodo tikrai inovatyviai ir moderniai, Yoga 9i modelis yra aprūpintas 11 kartos „Intel“ procesoriumi, pasižymi lengvu dizainu, patogia klaviatūra ir aiškiu, ryškiu ekranu. Naudinga paminėti, kad šis modelis turi ir puikių priedų – piršto atspaudo skaitytuvą, rašiklį jutikliniam ekranui. 

Kompiuteriniams žaidimams –„Lenovo Legion 5i Pro 

Ko gero, vienas iš geriausių pasirinkimų kompiuteriniams žaidimas žaisti, šiomis dienomis, yra būtent „Lenovo Legion 5i Pro modelis. Puikia kaina ir stulbinančia galia pasižymintis, šis Lenovo kompiuteris atrodo stilingai, turi pakankamai ilgai veikiančią bateriją ir puikią aušinimo sistemą. Kompiuteryje rasite „Intel“ procesorių, Nvidia GeForce vaizdo plokštę, kokybišką ekraną su 165Hz atnaujinimo dažniu ir daugybė kitų, aukšto lygio specifikacijų. Na, o tai reiškia, kad jis leis mėgautis geriausiomis žaidimų patirtimis. 

Kompaktiškiausias – „Lenovo ThinkPad Z13 

Tiems, kurie ieško itin lengvo, itin patogaus ir nedidelio nešiojamo kompiuterio, „Lenovo“ taip pat turi ką pasiūlyti. „Lenovo ThinkPad Z13 modelis yra vienas iš kompaktiškiausių ir stilingiausių įrenginių, šiomis dienomis. Jis atrodo stulbinamai, pasižymi stulbinamu baterijos veikimo laiku ir pakankamai našiu veikimu, mintyje turint jo dydį. Šis modelis puikiai tiks tiems, kurie vertina praktiškumą ir patogumą, nori lengvo, bet stilingo ir efektyvaus kompiuterio kelionėms ar darbui. 13 colių ekranas, ergonomiška klaviatūra bei daugybė kitų ypatybių garantuos patogų naudojimąsi, kad ir kur bebūtumėte. 

Visi šie „Lenovo“ nešiojami kompiuteriai yra verti dėmesio ir investicijų. Na, o tikrai didelį ir įvairų „Lenovo“ nešiojamų kompiuterių pasirinkimą galite rasti Varle.lt parduotuvėje. Čia visada žemos kainos!