21 birželio, 2024

Tikriausiai akivaizdu, jog nuotekų valymo įrenginių kainą įtakoja talpyklos dydis. Juk natūralu, kad kuo didesnis įrenginys – tuo daugiau jis ir kainuoja. Taip pat kaina priklauso nuo apkrovos, našumo, aptarnavimo šachtos aukščio bei dangčio tipo. Kiekviena detalė atlikdama tam tikrą funkciją, vis prideda ir paaukština nuotekų valymo įrenginių kainą.

Valymo įrenginiai Kaina, kurią diktuoja Lietuvos rinka

Nuotekų valymo įrenginiai Lietuvoje kainuoja gan daug, nes tai aukštos kokybės ir reikalingi gaminiai, kurie reikalauja, gan sudėtingo gamybos proceso ir brangių išteklių. Valymo įrenginiai paprastai gaminami nuo kelių dienų, iki kelių savaičių. Tai priklauso nuo darbuotojų kiekio ir ar yra klasikinis ar specifinis gaminys. Jei talpykla yra gaminama pagal tam tikrą unikalų brėžinį, gamyba gali trukti ir ilgiau, nes reikės įdėti daugiau darbo ir laiko.

Ar apsimoka įsigyti šiuos gaminius, kai yra tokia nuotekų valymo įrenginių kaina?

Kiekvieną kartą, kai išgirstame klausimą ar apsimoka, mes visada išdėstome visus minusius ir pliusus, kuriais pasižymi valymo įrenginiai. Paprastai kai papasakojama apie įrenginio veikimą, galimybes ir panašiai, pasidaro aišku kodėl šie įrenginiai kainuoja daug. Juk tai nėra vienmetis įrenginys, šie įrenginiai tarnauja labai ilgą laikotarpį. Vien polietileno talpykla gali tarnauti be galo daug metų. Jai paprastai gamintojai suteikia net 10 metų garantiją.

Kodėl valymo įrenginiai siejami su tvirtumu?

Kadangi visi valymo įrenginiai yra montuojami po žeme – jie privalo būti tvirti ir atlaikyti tam tikras apkrovas. Todėl įvairiose gamyklose talpyklos gaminamos su patikima korpuso konstrukcija ir specialiai sukurtu standumo briaunų išdėstymu, todėl aukštos klasės gamintojų valymo įrenginiai gali būti drąsiai montuojami po žeme be jokių pridėtinių sutvirtinimų. Ką tai reiškia? Jog tokie valymo įrenginiai sumažins montavimo darbų sąnaudas ir nuotekų valymo įrenginių kaina bendrai sumažės, nes reiškia, jog nereikės betoninių plokščių, kurios paskirstytų apkrovas virš talpyklos.

Kaip sužinoti nuotekų valymo įrenginių kainą?

Įrenginių kainas galima sužinoti atvykus įmonės nurodytu adresu, kur galėsite gyvai pabendrauti su konsultantais ir jie iš karto jums pateiks kainas, arba galite rašyti užklausas elektroniniu paštu bei skambinti ir specialistai jums užduos keletą klausimų, pakonsultuos ir pasakys apytiksles galimas kainas jūsų norimam produktui įsigyti. Galutinė kaina pirmosios konsultacijos metu gali minimaliai skirtis, nes gali atsirasti papildomų norų iš kliento pusės, ar kažkokių papildomų aplinkybių, dėl kurių specialistai pasiūlytų pigesnį arba brangesnį variantą. Paprastai kuo didesnis įrenginys, kuo jis turi daugiau modernių ir žmogui patogesnių funkcijų, kuo jis lengviau aptarnaujamas – automatiškai nuo to kaina gali būti didesnė. Na o renkantis itin universalų variantą – galite gauti optimaliausią kainą.