26 vasario, 2024

Kuprinė yra universalus ir patogus būdas laikyti ir nešiotis įvairius, jums reikalingus daiktus. Renkantis labiausiai jums tinkančią kuprinę reikia atsižvelgti į ne vieną kriterijų, tačiau vienas svarbiausių – tai kuprinės dydis. Tad kaip pasirinkti tinkamą dydį? Pirmiausia, turite nutarti, kokiam tikslui naudosite kuprinę, atsakę sau į šį klausimą galėsite susiaurinti paiešką ir tikslingai atsirinkti dydį, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Kasdieninės kuprinės

Į šią kategoriją patenka kuprinės moterims odinės ar medžiaginės, kurios yra naudojamos kasdien. Pavyzdžiui, kuprinė, skirta vykimui į darbą ar studijas. Dažniausiai darbui ar studijoms reikalingi daiktai yra nešiojamasis kompiuteris, kita elektronika, užrašai ar dokumentai, kiti, tai dienai praversiantys daiktai. Todėl tokios kuprinės dydis turi būti toks, jog joje lengvai sutilptų aukščiau išvardinti objektai. Jeigu kuprinė jums reikalinga daugiau laisvalaikiui ir joje neplanuojate nešiotis daug skaitmeninių prietaisų ar dokumentų, tuomet jums tiktų mažesnio dydžio kuprinės.

Kelioninės kuprinės

Renkantis kelioninės kuprinės dydį, pirmiausia, labai praverstų išmatuoti savo liemenį, tam, kad kuprinė būtų tinkamai prigludusi ir tolygiai pasiskirstytų svoris. Suradusios kuprinę, kuri jums atrodo tinkama, galėsite pasižiūrėti į gamintojo dydžio nustatymo vadovą ir sužinoti ar ji tiks jūsų kūnui. Be liemens išmatavimų, praverstų žinoti ir pečių plotį, tai ypač aktualu siauro kūno sudėjimo moterims. Tada turite apsispręsti, kiek daiktų norite sutalpinti į savo kelioninę kuprinę. Ar planuojate keliauti lengvai ir minimalistiškai, tik su rankiniu bagažu ar esate pasiryžusios vežtis daugiau daiktų? Kelioninių kuprinių išmatavimai dažniausiai nurodomi litrais. Minimalistinio dydžio, iki 29 litrų, kuprinės tinka tokiu atveju, jei norite keliauti labai lengvai arba prisitaikyti prie kai kurių avialinijų griežtų reikalavimų rankiniam bagažui (pvz., 7 kg svorio apribojimas). Dažniausias dydis, kurį renkasi daugiausiai keliautojų – tai 30-50 litrų kuprinės. Jos yra pakankamai talpios, su jomis lengva keliauti ir galima išvengti bagažo mokesčių. Žinoma, visada reikia pasitikrinti konkrečių avialinijų reikalavimus. Kuprinės, kurių dydis yra 55 litrai ar daugiau, labiausiai tinkamos ilgesnėms kelionėms ar išvykoms į gamtą, kur reikalinga speciali įranga. Jos taip pat praverčia, jei keliaujant ruošiatės įsigyti papildomų daiktų.