26 vasario, 2024

Patarimai kaip gauti pigius lėktuvo bilietus

Visi po pandeminio laikotarpio esame išsiilgę kelionių. Tačiau ne visi turime pakankamą biudžetą. Tad pigūs skrydžiai https://pigusskrydis.lt/ tampa tikru išsigelbėjimu, ypač jaunimui. Norime pasidalinti patirtimi ir patarimais kaip įsigyti pigių lėktuvo bilietų.

Patarimai – kuriuos privalu perskaityti prieš keliaujant!

  • Būkite lankstūs dėl kelionės datų. Kuo anksčiau užsisakysite bilietus, tuo didesnė tikimybė, kad gausite gerą pasiūlymą. Tačiau kartais laukti iki paskutinės minutės taip pat gali apsimokėti – oro linijų bendrovės dažnai taiko dideles nuolaidas bilietams, kurie dar nebuvo parduoti, kad jie neturi skristi su tuščiomis vietomis.
  • Apsvarstykite galimybę skristi savaitės viduryje, o ne savaitgalį. Tuomet keliauja ne tiek daug žmonių, todėl labiau tikėtina, kad gausite gerą pasiūlymą. Taip pat labai svarbus dalykas – sezoniškumas. Vasaros metu, keliautojų yra daugiau, tad natūraliai kylant paklausai didėja ir lėktuvo bilietų kainos.
  • Patikrinkite kelias oro linijų bendroves. Nemanykite, kad pirmos patikrintos oro linijų bendrovės kaina bus geriausia – apsimoka pasidairyti!
  • Nepamirškite pigių skrydžių bendrovių. Jos dažnai siūlo puikius pasiūlymus, tačiau prieš užsakydami būtinai perskaitykite smulkiu šriftu parašytą informaciją, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų.
  • Užsiprenumeruokite oro linijų bendrovių ir kelionių svetainių naujienlaiškius. Taip pirmieji sužinosite apie specialius pasiūlymus ir nuolaidas.
  • Stebėkite socialinę žiniasklaidą. Daugelis oro linijų bendrovių siūlo nuolaidas, apie kurias skelbia tik savo „Facebook“ arba „Instagram puslapiuose, todėl verta juos atidžiai sekti.

Kiti populiarūs būdai sutaupyti.

  • Naudokitės viešuoju transportu nuvykti į oro uostą. Tai gali būti puikus būdas sutaupyti stovėjimo aikštelės mokesčių ir benzino išlaidų.
  • Patikrinkite, ar nėra paketinių pasiūlymų. Daugelis oro linijų bendrovių siūlo nuolaidas, kai skrydį ir viešbutį užsisakote kartu.
  • Ieškokite lojalumo programų. Jei dažnai skraidote, verta užsiregistruoti į lojalumo programą, nes dažnai galite gauti nuolaidų ir kitų lengvatų.

Atminkite, taupyti galima ant oro linijų, transporto, tačiau savęs tikrai nereikėtų varžyti visos kelionės metu. Kas perdaug, tas nesveika – taisyklė galioja praktiškai visose sferose.

Pasimėgaukite jūsų kelionė!