3 spalio, 2023

Svetainių kūrimas yra vienas iš svarbių marketingo elementų sako Nomadomas.lt specialistai. Tvarkinga svetainė gerina įmonės įvaizdį, pritraukia naujų klientų, gali tapti platforma bendravimui su klientu. Svetainėje galima pateikti visą aktualią ir svarbią informaciją patogiu būdu, taip pat ir parduoti savo produktus. Šiais laikais dauguma žmonių visko ieško internete, tad svetainės turėjimas leidžia klientams apie jus sužinoti greičiau ir paprasčiau. Svetainių kūrimas gali būti ilgas ir pastangų reikalaujantis darbas, tačiau galutinis rezultatas visada atsiperka.

Prieš kuriant svetainę

Prieš kurdami svetainę turite žinoti tai, kad yra turinio valdymo sistemų bei paprastesnių svetainių kūrimo įrankių. Svetainių kūrimas su svetainės kūrimo įskiepiais yra paprastesnis, tačiau ir teikia mažiau galimybių. Kai renkatės įrankį svetainių kūrimui, apsvarstykite savo kompiuterines žinias. Ar pakankamai gerai mokate koduoti, suprantate dizaino principus. Apsvarstykite biudžetą, ar turėsite pakankamai lėšų svetainės atnaujinimui, jeigu svetainė susilauks daugiau srauto.

Taip pat svarbu žinoti, kokią informaciją norėsite talpinti svetainėje. Tuomet svetainių kūrimas bus paprastesnis – lengviau pasirinkti tinkamą struktūrą, išdėstymą bei kitus aspektus, kurie jums yra svarbūs.

Svetainės priegloba

Svetainių kūrimas neįmanomas be prieglobos. Reikia apsvarstyti, kokia priegloba reikalinga svetainei. Jeigu svetainių kūrimui naudojama WordPress platforma, verta rinktis iš turinio valdymo sistemų prieglobos variantų, kadangi jie sukurti turinio valdymo sistemomis sukurtoms svetainėms. Besirinkdami svetainės priegblobą pagalvokite apie pinigų sumą, kurią galite tam skirti, pasidomėkite, ar prieglobos programa gali palaikyti jūsų svetainės failų dydį planuojamam lankytojų skaičiui. Apsvarstykite saugumą, ar prieglobos programa gali generuoti atsargines kopijas. Svetainių prieglobos kompanijos teikia tam tikrą support‘ą, rinkitės tokią prieglobos sistemą, kuri teiktų support’ą 24 valandas per parą.

Domenas

Domeno vardas ne tik padeda vartotojams surasti jūsų svetainę, bet ir prisideda prie įmonės įvaizdžio. Sėkmingas svetainių kūrimas prasideda ties įsimintino domeno kūrimu. Kurkite tokį domeno pavadinimą, kuris yra trumpas ir aiškus, kad vartotojas neturėtų galvoti, ar teisingai parašė jūsų domeną. Jis taip pat turi būti įsimintinas. Pasinaudokite domeno tikrinimo sistemomis, kurios parodys, ar jūsų sukurtas domenas nėra užimtas. Pravartu patikrinti, ar jūsų domeno pavadinimas nėra asocijuojamas su kitomis įmonėmis socialinių medijų platformose. Domeno tikrinimo sistemos gali parodyti, kad domenas laisvas, tačiau jeigu socialinėse medijose jau yra naudojamas toks vardas, tai gali sukelti jums nepatogumų ateityje. Sukūrę domeno vardą užregistruokite jį, daugelis svetainių kūrimo įrankių siūlo domeno registravimą už tam tikrą kainą. Atlikus šiuos veiksmus prasideda svetainių kūrimas.