English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Gyvūnų diena muitinėje

Gruodžio 2 d. (šeštadienį) atversime Muitinės muziejaus duris ir čia surengsime gyvūnų dieną muitinėje. Todėl kviečiame visus gyvūnų mylėtojus atvykti pas mus kartu su savo augintiniais.

Muitinės muziejus lankytojams bus atviras 10–18 valandomis.

Sulaikytų prekių salėje bus galima pabendrauti su muitinėje dirbančios Nykstančios laukinės faunos ir floros apsaugos (CITES) konvencijos eksperte Aiste Žičkute, kuri papasakos, kaip dirba muitinė, kad užkirstų kelią retų ir saugomų rūšių gyvūnų kontrabandininkams.

Parodysime Lietuvos muitininkų sulaikytas gyvates buteliuose, lūšies iškamšą, leopardų kailius, dramblio kaulo dirbinius ir leisime pačiupinėti pernai muitininkų sulaikytą milžiniško aligatoriaus galvą bei paaiškinsime, kodėl gyvūnų gabenimą griežtai reglamentuoja valstybės institucijos.

13 val. renginio lankytojų lauks Muitinės mokymo centro kinologo, tarptautinės kategorijos teisėjo bei Vokiečių aviganių savininkų klubo tarybos nario Artūro Zalecko paskaita apie šunų dresūrą, jų tipus bei kinologo darbo užkulisius.

Sužinosite, kokius šunis geriausia laikyti namuose, o kokie idealiai tinka tarnybai. Pamatysite, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptus narkotikus.

Taip pat bus galimybė patiems sudalyvauti parodomojoje programoje, kai tarp inscenizuotų „lėktuvo keleivių“ įsimaišys „narkotikų kontrabandininkas“, o muitinės šuo turės jį surasti tik pagal kvapą.

Iki paskaitos ir po jos galėsite pasinaudoti proga gauti nemokamą profesionalo konsultaciją visiems, planuojantiems įsigyti keturkojį draugą!

Gyvūnų diena muitinėje bus ne tik edukacinė, bet ir socialiai atsakinga.

Visą dieną Muitinės muziejuje kviesime aukoti gyvūnų globos organizacijai „Kaimo grandinė“.

Todėl, jei turite galimybę, maloniai prašome į renginį atnešti šunų ir kačių maisto, kačių kraiko, dubenėlių, antkaklių, paklotėlių, laikraščių, palučių, patalynės, lašų nuo parazitų arba tablečių nuo kirminų.

Renginyje dalyvausiančios gyvūnų globos organizacijos „Kaimo grandinė“ atstovės suteiks daugiau informacijos, kaip galite paremti beglobius gyvūnus kitais būdais.

Pokalbiai, diskusijos, edukacinė veikla ir fotosesijos muitinės muziejuje – visos lankytojų laukiančios pramogos bus nemokamos.

Laukiame Jūsų ir jūsų augintinių!

Muitinės muziejus

Jeruzalės g. 25, Vilnius

Tel. 8 (5) 279 63 46

muziejus@lrmuitine.lt

 

 

Informacija atnaujinta 2017-12-01