26 vasario, 2024

Vaistų pramonėje yra naudojama labai daug cheminiu būdu gautų produktų, dauguma jų dažnai gydo vieną ligą ir tuo pačiu dėl šalutinio poveikio papildomai susargdina kitus organus. Ypač nuo cheminių preparatų kenčia inkstai ir kepenys. Todėl, pavyzdžiui, vartodami cheminius vaistus nuo plaučių ligų, tuo pat esame priversti gerti piliules, kurios padeda apvalyti kepenis ir pan. Tuo tarpu gamtoje yra daugybė natūralių gydančių medžiagų, kurios gali padėti ligoniams, nekeldamos jiems papildomų rūpesčių.

Kas yra žinoma apie japonų mikrobiologo Dr. Ohhiros nuopelnus natūraliosios medicinos vystymo srityje?

Dr. Ohhira yra išgarsėjęs savo veikla mikrobiologijos srityje. Jam pavyko sukurti nepakartojamas formules, kurių dėka yra suvienijama natūralioji gydomoji augalų galia. Tam reikalui jis pritaikė senas japonių liaudies medicinos tradicijas sujungdamas jas su šiuolaikinėmis mokslo technologijomis. Daugiausiai savo laiko jis skyrė tyrimams, kurie nukreipti į pieno rūgšties bakterijas. Po ilgamečių tyrinėjimų jo patentuotu prekiniu ženklu pelnytai tapo paženklinti visi pačios aukščiausios kokybės produktai – ypatingos sudėties papildai ir kosmetinės priemonės, skirtos žmonių sveikatai ir puikiai išvaizdai palaikyti.

Kodėl žmonių sveikatai palaikyti yra būtini probiotikai?

Probiotikai žmogaus organizme palaiko gerųjų ir blogųjų bakterijų pusiausvyrą. Gerosios bakterijos mūsų organizme yra reikalingos ne šiaip sau, o todėl kad palaiko nepriekaištingą širdies darbą, puikią psichinę savijautą. Jų dėka ne tik palaikomas geras virškinimas, bet ir stiprėja imunitetas. Probiotikai yra reikalingi tam, kad žmogus galėtų gerai jaustis ir po ilgo gydymo antibiotikais kurso. Kam yra tekę vartoti antibiotikus, tas puikiai žino, kad to pasekmė – įvairaus pobūdžio virškinimo sutrikimai: pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas arba suskystėjimas. O nuo to kaip tik ir gelbsti probiotikai

Kokie kokios dar būna medžiagos pristatomuose Dr. Ohhiros produktuose?

Tarp Dr. Ohhiros produktų minimas jūrinės kilmės hidrolizuotas kolagenas bei hialurono rūgštis, kuri yra viena iš svarbiausių mūsų organizmo sudėtinių medžiagų. Ji, pritraukdama vandenį, išjudina elastino ir kolageno sintezę, taip apsaugodama odą nuo laisvųjų radikalų ir palaikydama jos jaunatviškumą. Bendros sąveikos su kolagenų dėka ji palaiko ne tik kaulų tvirtumą, bet ir sąnarių lankstumą. Internetinė svetainė: Japoniški produktai grožiui ir gerai savijautai – DR. OHHIRA pateikia išsamesnę informaciją apie visus parduodamus produktus.